سید قدیر رضایی در نشست با جمعی از اصحاب رسانه این شهرستان در محل فرمانداری چالوس افزود: شهرستان چالوس با دارا بودن ۲ هفته نامه،۱ماهنامه،۱سرپرستی خبرگزاری منطقه غرب استان،۱سرپرستی روزنامه در استان مازندران و تعدادی نمایندگی دفاتر پایگاههای خبری ؛ روزنامه و هفته نامه به صورت شهرستانی یکی از شهرستانهای فعال در حوزه رسانه به حساب می آید.

وی ادامه داد: فعالیت حدود ۴۰ خبرنگار در این شهرستان ظرفیتی است که مدیران باید از آنها به خوبی استفاده کنند.

رضایی تاکید کرد:خبرنگاران بعنوان بازوی قدرتمند مدیران در بیان انعکاس فعالیت ها و همینطور انتقال دهنده مشکلات و مسایل افراد جامعه هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان چالوس بیان داشت: در جلسه ای خبرنگاران حضور نداشته باشند در آن جلسه احساس غربت می کنم و حضور در آن جلسه برایم سخت و دشوار است.

رضایی خاطر نشان ساخت:خبرنگاران شهرستان چالوس تا امروز به خوبی توانستند نقش خود را ایفا کنند و مهمترین عامل در توسعه این شهرستان در بخش های مختلف محسوب می شوند.

وی تصریح کرد:بررسی مشکلات اصحاب رسانه مهم و ضروری است و مشاور رسانه ای اینجانب موظف است مسایل را دسته بندی و جهت رفع آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

رضایی گفت: در پی انعکاس آگهی های دولتی  و مزایده و مناقصه ادارات در حوزه شهرستان چالوس مکاتبات انجام شد و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان موظف است موضوع را رسیدگی و عدم اجرایی شدن آن را گزارش دهد.

وی گفت:مدیران ادارات و نهادها باید ارتباط مستمر و به موقعی را با اصحاب رسانه داشته باشند تا اطلاع رسانی فعالیت ها به درستی انجام شود.

رضایی در مورد مسکن خبرنگاران نیز گفت: بنمده شخصا پیگیر موضوعات مربوط به مسکن خبرنگاران هستم و به زودی مراحل اجرایی آن آغاز خواهد شد./مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما