" غلامرضا عبدی " روز شنبه در جلسه مشترک هم اندیشی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر و اصحاب رسانه استان در ساری افزود : اصحاب مطبوعات با همفکری و هم اندیشی یکدیگر می توانند جامعه را از خطرات تهاجم فرهنگی دشمن آگاه کنند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه مطبوعات در ارتقای سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه نسبت به حفظ ارزش ها و شئونات اسلامی ، بویژه فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر ، اظهار داشت : امروزه دشمنان با جنگ نرم علیه ارزش های انقلابی و دینی برخاسته اند و قصد پلیدشان تضعیف و تخریب انقلاب و اسلام است.

او افزود : حجاب و عفاف و تذکر لسانی پاسخ حقیقی به نیازهای درونی و بازگشت به گرایش های فطری انسانی است که سلامت ، امنیت و معنویت را در خانواده و اجتماع ممکن می سازد.

مدیر ادارات و کارخانجات شورای احیاء امر به معروف و نهی از منکر مازندران با بیان اینکه اصحاب قلم باید توجه ویژه به امر به معروف و نهی از منکر در جامعه داشته باشند ، گفت : باید با گسترش معروف ها ، درصدد کاهش و از بین بردن منکرات در جامعه باشیم.

وی افزود : نظام اسلامی و قانون اساسی بر اساس دستورات قرآن کریم ، نیت و مکتب اهل بیت (ع) شکل گرفته است و همه ما موظف به حفظ و احیای ارزش های انقلاب اسلامی و فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه هستیم.

عبدی با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر بهترین عامل برای ایجاد تعامل اجتماعی است ، گفت : برای تحقق این فریضه الهی از همه ظرفیت دستگاه های اجرایی استان باید استفاده شود./مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما