رحيمي تأکيد کرد امشب تصميمات خود را از طريق رسانه هاي گروهي و صدا و سيماي استان به اطلاع مردم عزيز خواهيم رساند معاون اول رئيس جمهور در جمع مردم سيل زده بهشهر در استان مازندران حضور يافت و ضمن ابراز همدردي با آنان، از آسيب ديدگان دلجويي کرد.
محمدرضا رحيمي، معاون اول رييس جمهور در جريان سفر به استان مازندران با حضور در شهرستان بهشهر از نزديک از خانه هاي آسيب ديده و اماکن تخريب شده اين منطقه بازديد کرد و ضمن تسليت به داغديدگان اين حادثه، در خصوص بازسازي و جبران خسارات به اهالي اين منطقه قول مساعد داد.

معاون اول رئيس جمهور در جمع مردم خاطرنشان کرد: امروز آمده ايم تا از نزديک مسائل و مشکلات شما را ببينيم و آثار و خرابي هاي ناشي از سيل را از نزديک بررسي کنيم.

وي افزود: بلافاصله پس از اين بازديد جلسه اي را براي بررسي مشکلات و ميزان خسارات برگزار خواهيم کرد و با اختيارات کامل دولت براي جبران اين خسارات تصميم گيري مي کنيم.

وي افزود: گزارشهاي رسيده تمامي اطلاعات لازم را در خصوص ميزان ويراني ها و تخريبها به ما داده است و جاي هيچ نگراني اي وجود ندارد.

وي با بيان اينکه ستاد بحران وزارت کشور، فرمانداري و نيروهاي هلال احمر همگي بسيج شده اند و به هيچ عنوان از شما غفلت نخواهند کرد.

رحيمي تأکيد کرد امشب تصميمات خود را از طريق رسانه هاي گروهي و صدا و سيماي استان به اطلاع مردم عزيز خواهيم رساند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما