خبرنگاران و فعالان فرهنگ و هنر استان مازندران در حالی این اقدام فیلم‌ساز ضد دینی را محکوم کردند که تمام دین‌‌داران و آزادی‌خواهان دنیا از نبی مکرم اسلام به عنوان رسول رحمت و مهربانی یاد می‌کنند. با همت خانه انجمن صنفي رسانه هاي مجازي استان ، مطبوعات مازندران، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، جمعی از کانون‌های فرهنگی هنری استان و سازمان بسیج هنرمندان مازندران در اقدامی خودجوش توهین به پیامبر اسلام و رحمت را محکوم کردند.

خبرنگاران و فعالان فرهنگ و هنر استان مازندران در حالی این اقدام فیلم‌ساز ضد دینی را محکوم کردند که تمام دین‌‌داران و آزادی‌خواهان دنیا از نبی مکرم اسلام به عنوان رسول رحمت و مهربانی یاد می‌کنند.

خبرنگاران استان مازندران در این تجمع با سردادن شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل یک بار دیگر نفرت و انزجار خود را از اقدام ضد اخلاقی صهیونیست‌ها و همدستانشان نشان دادند.

خبرنگاران و اصحاب فرهنگ و هنر مازندران با شعار «لا اله الا الله» و «محمد رسول‌الله» پیام صالح و دوستی دین اسلام و ملت‌‌های مسلمان را یک بار دیگر در مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد استان مازندران به گوش جهانیان رساندند.

خبرنگاران و فعالان عرصه فرهنگ، هنر و تئاتر در محکومیت توهین به نبی مکرم اسلام طوماری را امضا کردند.

در این مراسم حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران سخنرانی کرد.

رستم دهقان رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران به نمايندگي از خبرنگاران و اهالي هنر  بیانیه محکومیت این اقدام ضد اخلاقی را قرائت کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما