فرماندار میاندرود از آغاز به کار دوباره شرکت کشت و صنعت میاندرود به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه روغن‌نبانی خاورمیانه خبر داد.

علی رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان میاندرود با اشاره به توقف کار شرکت کشت و صنعت به دنبال بروز برخی مشکلات مربوط به خرید ال سی‌ها در چند ماه گذشته از راه‌اندازی مجدد این شرکت در شهرستان میاندرود خبر داد.

این مسئول در این مورد با اشاره به تلاش‌های انجام گرفته برای آغاز به کار مجدد این شرکت و پیگیری‌های کارگران برای بازگشت به کار تصریح کرد: درگام  نخست شروع به کار این شرکت، 220 نفر از کارگران مشغول به کار شدند.

فرماندار شهرستان میاندرود تصریح کرد: بر اساس توافق طی چهار ماه آینده، کارگران به 400 نفر خواهد رسید و در نهایت تا پایان سال، 700 کارگر این شرکت دوباره مشغول به کار می‌شوند.

رجبی تصریح کرد: همان طور که به کارگران وعده داده بودیم مسئولان از هیچ اقدامی برای بازگشایی دوباره این شرکت دریغ نکردند و این اتفاق مبارک پس از برگزاری جلسات متعدد با سرمایه‌گذار و برگزاری جلسات متعدد با مسئولان ارشد کشور ممکن شده که تلاش‌های استاندار و معاونان وی نقش تعیین‌کننده‌ای داشته است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما