مسئول موسسه فرهنگی و هنری نیما از حضور دبیر کل سازمان جهانی یونسکو در جشن نیما یوشیج در نوشهر خبر داد میثم زندی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نوشهر بیان داشت: جشن بزرگ شب نیما یوشیج در تاریخ 21 آبان ماه 91 در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل بنادر و کشتیرانی مازندران ـ نوشهر برگزار می‌شود و مهمانان ارزشمندی از دنیای فرهنگ و هنر و سینما نیز دعوت شدند.

وی اظهار داشت: در مکاتباتی که با دکتر سعیدآبادی دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در ایران داشتیم وی تمایل خود را برای حضور در این جشن اعلام کرد و ما اکنون در حال فراهم کردن مقدمات حضورش به عنوان مهمان ویژه در جشن شب نیما در نوشهر هستیم.

وی بیان داشت: به زودی دعوتنامه رسمی برای دبیرکل سازمان جهانی یونسکو در ایران از سوی موسسه فرهنگی و هنری نیما ارسال می‌شود و این باعث افتخار است که بتوانیم در خدمت این فرد فرهیخته باشیم.

زندی ادامه داد: همچنین از دکتر حجت‌الله ایوبی که از چهره‌های شاخص و فرهنگی استان مازندران در سطح کشور و رئیس موسسه فرهنگی «اکو» نیز هستند برای حضور در این مراسم و همکاری‌های دوجانبه دعوت شد.

وی تصریح کرد: در جشن شب نیما در نوشهر در کنار برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری از هنرمندان و فیلمسازان برجسته سینمای ایران و مازندران تجلیل می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: هماهنگی‌های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مراسم در حال انجام است و نوشهر با برگزاری مراسم جشن شب نیما یوشیج، آبان ماه خاطره‌انگیزی را به خود خواهد دید.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما