مدیر موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائدجامد استان با اشاره به برگزاری سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در تهران طی روز های آینده،گفت: این موسسه از سوی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با هدف مشارکت متمرکز، به عنوان معین شهرداریهای استان برای حضور در این نمایشگاه انتخاب گردید. به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های مازندران، شیدالله مهدوی، مدیر موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد وجامد استان با اشاره به برگزاری سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری در تهران طی روز های آینده، گفت: این موسسه از سوی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با هدف مشارکت متمرکز، به عنوان معین شهرداری های استان برای حضور در این نمایشگاه انتخاب گردید.

وی گفت: موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد جامد استان در راستای ایفای وظایف محوله به عنوان متولی امر پسماند استان در این نمایشگاه حضور خواهد یافت.

مهدوی با اشاره به اینکه هم اکنون این موسسه در 9 شهر استان برای بازیافت زباله اقدامات بسیار خوبی انجام داده است، تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته برای پسماند زباله شهرهای قائمشهر، تنکابن، بهشهر، بابل، بابلسر، نور، آمل، نوشهر و ساری، در این نمایشگاه به معرض دید عموم قرارخواهد گرفت.

وی زمان برگزاری نمایشگاه را 20  تا 23 آبان ماه اعلام کرد و تصریح نمود: با عنایت به اینکه عملکرد مدیریت شهری شهرداری ها در حوزه پسماند و مدیریت زباله در شهر و روستاها، همه ساله در این نمایشگاه از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسی می شود، لذا شهرداران برای بررسی عملکرد خود و مقایسه آن با سایر شهرداری ها و همچنین تبادل اطلاعات، در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

مهدوی افزود: برپایی این نمایشگاه به دلیل وجود تجهیزات موجود در آن برای شهرداری ها و استفاده از این امکانات، می تواند جهت تسریع و تسهیل در رسیدن به اهداف برنامه ریزی شده و ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت رسانی شهروندان موثر باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما