جلسه آموزشی پزشک خانوادۀ شهری و نظام ارجاع در سطح 2 و 3  با حضور مدیر کل بیمه سلامت مازندران در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) این اداره کل برگزار گردید جلسه آموزشی پزشک خانوادۀ شهری و نظام ارجاع در سطح 2 و 3  با حضور مدیر کل بیمه سلامت مازندران ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، مسئولین و کارشناسانی از معاونتهای بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل و کارشناسان مدیریت درمان تامین اجتماعی ، بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) این اداره کل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، جلسه آموزشی پزشک خانوادۀ شهری و نظام ارجاع در سطح 2 و 3  با حضور مدیر کل بیمه سلامت مازندران ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ، مسئولین و کارشناسانی از معاونتهای بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل و کارشناسان مدیریت درمان تامین اجتماعی ، بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح ، کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) در سالن اجتماعات یادگار امام(ره) این اداره کل برگزار گردید .
   بر اساس این گزارش با عنایت به اجرای طرح پزشک خانوادۀ شهری و نظام ارجاع که از اول آبان ماه در استان مازندران آغاز می شود این جلسه آموزشی در راستای هماهنگی و همفکری بیشتر جهت اجرای منظم و هرچه بهتر آن در استان تشکیل گردید .
   در ابتدای این جلسه دکتر صالح طبری ، مدیرکل بیمه سلامت استان با اشاره به تشکیل سازمان بیمه سلامت ایران ، لازمه پیشبرد اهداف آن را انسجام ، همدلی و وفاق همگان برشمرد . وی با اشاره به اجرایی شدن طرح پزشک خانواده شهری در استان اعلام کرد : شروع کار طرح ملی پزشک خانواده شهری در استان به هماهنگی و همکاری دانشگاه های علوم پزشکی ، بیمه ها و مسئولین با دقت خاصی آغاز شد تا آنجا که منظم ترین و پیشرفته ترین کار در خصوص این طرح در استان مازندران صورت گرفت که نتیجه انسجام و هماهنگی تمامی بخشها است .
   وی با اشاره به اینکه تغییر ذائقه مردم و عادت کردن آنها به این طرح در ابتدا مشکلاتی را به وجود خواهد آورد ، خواستار عزم استانی و حمایت همه جانبۀ رسانه ها در اجرای این طرح ملی که از خواسته های مقام عظمای ولایت است شد . وی همچنین افزود : تنها نسخه شفابخش برخی از نارسایی ها در نظام سلامت با اجرای این طرح از بین خواهد رفت .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما