مدیرکل دفتر شهر و شوراهای استانداری مازندران از برپائی سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های استان از 20 تا 23 آبان در مصلی امام خمینی تهران خبر داد. سیدعلی اصغرحسینی، مدیرکل دفتر شهر و شوراهای استانداری مازندران از برپائی سومین نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های استان از 20 تا 23 آبان در مصلی امام خمینی تهران خبر داد. 

وی افزود: تاکنون بیش از 200 مترمربع از فضای نمایشگاهی مصلی تهران به نمایشگاه جامع مدیریت شهری و دستاوردهای شهرداری های مازندران اختصاص یافته است .
حسینی محورهای اصلی برپائی این نمایشگاه را خدمات شهری،عمران شهری،حمل و نقل شهری،مدیریت پسماند، محیط زیست و فضای سبز شهری،مدیریت بحران شهری،شهرداری الکترونیک،آموزش و پژوهش های شهری و ماشین آلات و تجهیزات ذکر کرد.
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری  افزود: شهرداری ها در این نمایشگاه، آخرین اقدامات، عملکرد، دستاوردها و ابتکارات و نوآوری های خود را معرفی و شرکت ها و موسسه های بخش خصوصی تولیدکننده محصولات و ارائه دهنده خدمات حوزه مدیریت شهری نیز آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را ارائه می کنند.
حسینی، آشنائی بیشتر آحاد جامعه با فعالیت های متنوع شهرداری ها، انتقال تجربیات مديران شهري به یکدیگر، آگاهی شرکت ها و موسسه ها از نظرات شهرداری ها نسبت به محصولات و خدمات ارائه شده ازجانب بخش خصوصی و اطلاع رسانی در خصوص پروژه های قابل سرمایه گذاری درشهرها را از جمله اهداف شركت در اين نمایشگاه برشمرد.
مدير كل دفتر شهري و شوراهاي استانداري مازندران بر لزوم توجه به حضور حداكثري شهرداري ها در اين نمايشگاه تاكيد كرد و گفت: معرفي ظرفيت هاي شهرهاي استان و ارائه عملكرد و دستاوردها با رويكرد فرهنگ بومي و استاني براي شهرداري هاي استان به عنوان يك اصل قرار گيرد.
سيد علی اصغر حسيني گفت: قطعا این نمایشگاه می تواند سهم مهمی در بالا بردن آگاهی مدیران شهرداری ها را به همراه داشته باشد ضمن اینکه يقينا آشنايي با دستاوردهای ساير شهرها در خدمات رساني شهري در نوع و دیدگاه مدیران شهرها تاثیرگذار است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما