معاون استاندار گفت: امروز دشمن در فضای مجازی حساب شده‌تر از گذشته ورود یافته و درصدد تخریب فرهنگ جامعه است. هادی ابراهیمی در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه صحیفه سبز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابل اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه‌های فرهنگی و قرآنی در مازندران اقدام ارزشمندی است که باید از سوی همه ارگان‌ها حمایت شود.

وی افزود: نمایشگاه صحیفه سبز از ماندگارترین اقدامات در راستای ترویج فرهنگ و مهارت قرآنی و فرهنگ عصمت و طهارت است.

وی بیان داشت: این نمایشگاه بدون وابستگی به دستگاه و سازمان اداری و اجرایی به طور خودجوش با محوریت تشکل‌های قرآنی و فرهنگی استان برگزار می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه امروز دشمن تمام تلاش خود را برای تضعیف ارزش‌های اصیل اسلامی به کار گرفته است، اذعان داشت: دشمن با هر وسیله‌ای درصدد تخریب بنیان‌های دینی و فرهنگی ما بوده و وجود چنین نمایشگاه‌هایی با ایجاد شرایط مناسب برای دسترسی آسان به محصولات فرهنگی و قرآنی، در برای ارتقا بینش مذهبی و دینی جامعه به‌ویژه نسل جوان است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران مهم‌ترین ویژگی این نمایشگاه را عرضه محصولات قرآنی و فرهنگی متناسب با تکنولوژی جدید روز و فضای فرهنگی و اجتماعی جامعه کنونی دانست و اظهار داشت: ارائه محصولاتی متناسب با نیاز و مصلحت مخاطبان از دیگر ویژگی مهم این نمایشگاه است.

وی تصریح کرد: در این شرایط حساس که دشمن ناتوی فرهنگی را علیه نظام طراحی کرده، باید اقتدار فرهنگی خود را به نمایش بگذاریم.

ابراهیمی بیان داشت: راهبردهای مقام رهبری در مقابل شبیخون و ناتوی دشمن باید سرلوحه کار مسئولان و نخبگان فرهنگی باشد و در حوزه فرهنگ بدون هیچ تسامحی ورود جدی یافته و به ترویج اصول وارزش‌های اعتقادی و مکتبی بپردازند.

وی گفت: امروز دشمن در فضای مجازی حساب شده‌تر از گذشته ورود یافته و درصدد تخریب فرهنگ جامعه است.

ابراهیمی افزود: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در راستای غنی شدن اوقات فراغت نسل جوان و آشنا کردن آنها با محصولات فرهنگی بسیار تاثیرگذار بوده و نسل جوان ما را در برابر تهدیدهای دشمن بیمه کند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما