به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت استان مازندران ، در آستانه فرا رسیدن ماه محرم و هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر ، جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این اداره کل با حضور اعضاء در دفتر مدیرکل برگزار گردید . بر اساس این گزارش ،  دکتر صالح طبری مدیرکل بیمه سلامت مازندران طی سخنانی در این جلسه ،  ضمن گرامیداشت رشادت ها و فداکاری های حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش افزود : هر روز عاشورا و هر سرزمینی کربلاست و بر اساس این اصل ، ما امروز در شرایطی هستیم که باید به ندای "هل من ناصر" مقام عظمای ولایت "لبیک" گفته و با تمام توان در جهت اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی بکوشیم تا بتوانیم به واسطه خدمت به آن ، موجب رضایت و توجه حضرت ولی عصر (عج) قرار بگیریم . 

   رییس شورای امر به معروف اداره کل بیمه سلامت مازندران در ادامه بیان داشت : ما با تأسی از یاران وفادار حضرت امام حسین (ع) نباید لحظه ای از ولایت دور شده و فریب قدرتهای زر و زور را بخوریم . ما باید تلاش و کوشش کنیم تا با جلب رضایت مردم ، در نهایت ، رضایت حضرت حق را به دست آوریم .

لازم به ذکر است ، در این جلسه اهم برنامه ها و فعالیت های این شورا در ایام ماه محرم و صفر همچنین هفته احیاء امر به معروف و نهی از منکر بررسی و برنامه ریزی لازم صورت پذیرفت .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما