مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران :
با اقدامات سریع ستاد بحران شرکت آب و فاضلاب مازندران آب شرب مناطق سیل زده نوشهر و چالوس برقرار شد. محمدتقی حسین زاده در حاشیه بازید از مناطق سیل زده چالوس و نوشهرافزود:
اکیپ های بحران و سیار شرکت آب و فاضلاب مازندران از سراسر استان برای رفع مشکل آبرسانی مردم این شهرستان از ساعات اولیه دیروز به محل اعزام شدند و هم اکنون مشکل آب شرب 30 هزار نفر از شهروندان شهرهای چالوس و نوشهر کاملا برطرف شده است.
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با بیان اینکه در جریان سیل چالوس و نوشهر 300 فقره انشعاب آب ساکنین این مناطق قطع شده است گفت: قطع شبکه توزیع آب شرب به طول 500 متر در نوشهر و 100 متر منطقه اشکاردشت چالوس از خسارتهای سیل روز گذشته در این شهرستانها بوده است.
حسین زاده همچنین از شکستگی خط انتقال 600 میلی متری چدنی خط اصلی انتقال آب به شهر چالوس و قطع آب 50 درصد از شهروندان این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: با شکستگی این خط انتقال 210 لیتر در ثانیه با کاهش تأمین آب مواجه بوده ایم که با پیگیریهای صورت گرفته این مشکل برطرف شده است.
وی میزان خسارت سیل در این دو شهرستان در بخش آب شرب شهر را 600 میلیون تومان اعلام نمود.
مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران با اشاره به قطعی آب در مناطق سیل زده چالوس و نوشهر گفت: گروه اتفاقات و ستاد بحران از دقایق اولیه جاری شدن سیل با تجهیزات لازم در حال رفع شکستگی ها و برطرف کردن مشکلات آبرسانی هستند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما