طي حكمي از سوي  سيد علي اكبر طاهايي، استاندار مازندران، ايوب صالحي  به سمت شهردار چالوس منصوب شد. به گزارش روابط عمومي استانداري، طي حكمي از سوي  سيد علي اكبر طاهايي، استاندار مازندران، ايوب صالحي  به سمت شهردار چالوس منصوب شد. متن اين حم به شرح ذيل مي باشد. 

جناب آقاي ايوب صالحي

­­سلام عليكم

نظر به پيشنهاد شماره 1696 مورخ 11/8/91 شورای اسلامی محترم شهر چالوس و در اجراي تبصره 3 اصلاحي مصوب 4/8/82 بند يك ماده 71 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/75 به موجب اين حكم جنابعالي تا انقضاي زمان قانوني دوره سوم شوراهاي اسلامي شهر به سمت « شهردار چالوس » منصوب می گرديد .

اميد است با استعانت از درگاه پروردگار سبحان و در ظل توجهات حضرت بقيه الله الاعظم -ارواحنا فداه در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به ويژه منويات مقام معظم رهبري مبني بر پايبندي به معماري اسلامي و ايراني ، رعايت زيبايي و استحكام بناها، گسترش نهادهاي ديني و اخلاقي ، آسان سازي خدمت رساني ، رعايت عدالت و فراگيري خدمات شهري ، توسعه فضاي سبز و اهتمام به سلامت محيط زيست توجه به نيازهاي جانبازان و مصدومان جسمي ، نگاه عدالت گستر به محله ها و اشخاص محروم ، توجه ويژه به جوانان با استفاده از نيروهاي متعهد و متخصص و هماهنگي همه جانبه با اعضاي محترم شوراي اسلامي آن شهر و همكاري متقابل با مسئولين سازمانهاي ذيربط و بهره وري بهينه از امكانات مادي و معنوي و رعايت كامل قانون شهرداريها و ساير قوانين و مقررات مربوطه در جهت ارائه خدمت شايسته به شهروندان فهيم و هميشه در صحنه و پيشبرد اهداف عمومي دولت دهم كه مبتني بر عدالت محوري ، مهرورزي ،رشد و توسعه همه جانبه و خدمتگزاري صادقانه مي باشد ، موفق و مؤيد باشيد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما