نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه نخبگان ، مخترعان و مبتکران سرمایه ملی و از افتخارات کشور هستند ، گفت : شرکت های دانش بنیان ، بویژه جوانان خوش فکر و خوش ذوق فعال در آنها در واقع دارای اصالت و رسالت علوی هستند و باید به آنان بهاء داده شود. آیت الله ˈ نورالله طبرسی ˈ در دیدار جمعی از اعضای اتحادیه شرکت های تعاونی دانش بنیان مازندران در ساری افزود : به برکت انقلاب اسلامی تا کنون نخبگان و دانشمندان در بحث فناوری و انرژی هسته ای دستاوردهای خوبی کسب کردند.

وی دانش پژوهان و نخبگان را امیدهای نظام اسلامی دانست و اظهار داشت : جوانانی که گرایش به علم و دانش دارند ، باید هدایت و حمایت شوند ، زیرا این قشر گردانندگان اصلی و به نوعی سرمایه های کشور محسوب می شوند.

امام جمعه ساری گفت : یکی از حربه های استکبار جهانی علیه نظام اسلامی این است که جوانان خوش ذوق و خوش فکر میهن اسلامیمان را با تبلیغات شوم و شیطانی خود جذب کنند ، اما هرگز در این راه موفق نشدند ، زیرا دانشمندان بسیجی و وطن پرست هرگز اجازه چنین کاری را به مخالفان حاکمیت اسلامی نداه اند.

وی با اشاره به اینکه نخبگان و مخترعان همیشه تحت حمایت و توجه خاص رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند ، افزود : فرزندان این مرز و بوم که در بحث نوآوری ، فن آوری و انرژی هسته ای تلاش می کنند ، به طور قطع با تقوا ، مذهبی و دلسوز انقلاب اسلامی هستند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما