جوانان ایران اسلامی با تاسی از شهدای کربلا در تبعیت از ولایت برای آزادی وآزادگی به میدان جنگ رفتند و مانند یاران حضرت امام حسین(ع) جان خود را فدای اسلام کردند. به گزارش روابط عمومی استانداری، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در یادواره 43 شهید روستای ازباران فریدون کنار گفت: جوانان ایران اسلامی با تاسی از شهدای کربلا در تبعیت از ولایت برای آزادی وآزادگی به میدان جنگ رفتند و مانند یاران حضرت امام حسین(ع) جان خود را فدای اسلام کردند.
وی با تاکید براینکه امروز نیز آهنگ شهادت طلبی درمیان جوانان ایران اسلامی همانند روزهای دفاع مقدس طنین انداز است، تصریح کرد: تلاش دشمنان از صدر اسلام تاکنون برای کم رنگ کردن دین مبین الهی بوده است که تاکنون ثمری نداشت چرا که هیچ گاه فریاد حق طلبی را نمی توان خاموش نمود.
طاهایی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی قرار گرفتن در زیر پرچم حضرت امام حسین (ع) را از افتخارات خود دانسته وآن را عامل پیروزی های خود می دانند، گفت: در تاسوعا، اوج ولایت مداری در سیمای حضرت ابوالفضل(ع) پدیدار گشت و یقینا طلوع عاشورای حسینی بی غروب باقی می ماند.
استاندار مازندران پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره محرم وصفر دانست وافزود: اگر یاری دین خدا مدنظر انسان های مومن باشد، عمری با عزت نصیب آنها می گردد.
خاطر نشان می شود؛ استاندار مازندران طی این روز در بازدید از روستای بی نمد فریدون کنار ، گفت: حرکت به سمت آبادانی در دستور کار دولت است و توزیع عادلانه امکانات نیز همواره مدنظر مدیران استان می باشد.
طاهایی وحدت بین مسئولان را عامل حفظ آرامش جامعه دانست و تصریح کرد: تولید ثروت در جامعه باعث رونق وافزایش آسایش و رفاه اجتماعی خواهد شد.
گفتنی است استاندار مازندران در این روستا با حضور در منزل شهیدان پاک سرشت با خانواده این شهید دیدار کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما