محمد جواد مرادی فرزند سردار شهید حسینعلی مرادی و عضو شورای مشورتی استاندار و مشاور فرماندار در گفتگویی از راه اندازی و شروع به کار "جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز" با مدیریت وی خبرداد. یادگار سردار شهید مرادی با اشاره به  فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فضای مجازی گفت: در جامه عمل پوشاندن به بیانات معظم له و احساس مسئولیت نسبت به بیانات ایشان بران شدیم که جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز را راه اندازی نماییم.

مرادی در ادامه  تاکید کرد: جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز در راستای فرآیند فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی و آثار چشمگیر آن در ابعاد زندگی فردی و اجتماعی و حرکت به سوی اطلاع رسانی صحیح و ارائه اخبار گزارش های مختلف بدون جهت گیری های سیاسی و پرهیز از بزرگنمایی و سیاه کاری گام برمی دارد.

عضو شورای مشورتی استاندار همچنین افزود: در حال حاظر که به عنوان عصر ارتباطات و اطلاعات قرار داریم نیاز به اطلاع رسانی به موقع و شفاف که موجب روشنگری و افزایش اطلاعات مردم از وقایع و اخبار منطقه و ایجاد نوعی رویکرد مردمی در سرنوشت خود احساس می شود پاراف نیوز قصد دارد  با ارائه نظرات ، پیشنهادات و راهکارهای گوناگون خود در زمینه های مختلف این مهم را به انجام برساند.

مشاور فرماندار مرکز استان تصریح کرد:جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز در گام اول اخبار و تحلیل های مختلف  در زمینه های فرهنگی ، اجتماعی، سیاسی،علمی ، ورزشی و اقتصادی و ... جهت ارائه به ملت شریف و عزیز قرار داده می شود .

مرادی در پایان گفتگوی خود ازصاحب نظران و اصحاب قلم درخواست کرد: تا با همراهی و هم فکری به هر نحوممکن" جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز" را در انجام رسالت های ارزشی یاری نمایند تا بتوانند قدمی هرچند کوچک به سوی رفع مشکلات منطقه و پیشرفت آن ایجاد نمایند.

گفتنی است سایت جامعه خبری و تحلیلی پاراف نیوز با آدرس الکترونیکی http://www.parafnews.com  در دسترس همه علاقمندان می باشد.

 

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما