حل مشكلات واحدهاي توليدي و توسعه صنعت در اين شرايط حساس، از برنامه هاي محوري استان است. به گزارش روابط عمومي استانداري، سيد علي اكبر طاهايي، استاندار مازندران در جلسه ستاد تسهيل سرمايه گذاري و صيانت از توليد استان بر رعايت برگزاري منظم جلسات تاكيد كرد و گفت: بانك ها و دستگاه هاي اجرايي با پيگيري جدي مصوبات اين جلسات، زمينه احيا و توسعه توليد و صنعت استان را فراهم نمايند.

طاهايي افزود: بايد با هم افزايي و نگاه ويژه به رفع مشكلات واحدهاي توليدي – صنعتي اهتمام شود.

وي بر همكاري، تعامل و ارتباط دوسويه بين دستگاه هاي اجرايي و بنگاه هاي اقتصادي در راستاي صيانت از توليد، اشتغال و تقويت آن ها تاكيد كرد و عنوان داشت: حل مشكلات واحدهاي توليدي و توسعه صنعت در اين شرايط حساس، از برنامه هاي محوري استان است.

استاندار با اشاره به تاثير مطلوب سرمايه گذاري در ارتقا صنعت و اولويت اين مهم در برنامه هاي توسعه اي استان ، خواستار بهره گيري از اين فرصت ها از سوي بخش هاي مختلف شد.

طاهايي با بيان اين كه از 900 درخواست ارائه شده به دبيرخانه ستاد تسهيل سرمايه گذاري، 894 درخواست كارشناسي شده است، اظهار داشت: سرمايه در گردش و تامين سرمايه ثابت و بدهي معوق، بيشترين موضوعاتي است كه در سال جاري از سوي واحدهاي توليدي به دبيرخانه ستاد تسهيل سرمايه گذاري واصل شده است.

وي گفت: در جلسات ستاد تسهيل استان تا كنون 556 مصوبه در راستاي درخواست ها و رفع مشكلات واحدهاي توليدي – صنعتي به تصويب رسيده است.

يادآور مي شود در يازدهمين جلسه ستاد تسهيل سرمايه گذاري استان، مشكلات و خواسته هاي واحدهاي توليدي بزرگي نظير شهرك صنعتي سنگتاب قائم شهر، گروه صنعتي آلاشت، صنايع چوب و كاغذ، شركت ماشين سازي شمال پيروز و شركت خدماتي توليدي قنديل مازندران با حضور مديران بانك ها و دستگاه هاي اجرايي رسيدگي شد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما