گفتمان و عملكرد دولت در رفع نيازهاي مناطق محروم ناشي از رويكرد عدالت محوري رئيس جمهور و مسئولان دولت است. ابراهيمي با تأكيد بر سياست تغيير ناپذير دولت نهم در عرصه خدمت رساني گفت : گفتمان و عملكرد دولت در رفع نيازهاي مناطق محروم ناشي از رويكرد عدالت محوري رئيس جمهور و مسئولان دولت است.

به گزارش روابط عمومي استانداري، هادي ابراهيمي، معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري مازندران در نشست بررسي مشكلات و نيازهاي بخش محروم بلده نور كه در محل بخشداري برگزار شد، اظهار داشت: دولت بر تعهد و ميثاق خود در راه حفظ آرمان هاي والاي نظام اسلامي و اجراي منويات رهبر فرزانه انقلاب با تأكيد بر عدالت محوري در خدمت رساني بي منّت به مردم بويژه محرومان و صاحبان اصلي انقلاب پايبند است.

وي در اين جلسه كه نماينده مردم نور و محمود آباد در مجلس شوراي اسلامي ، فرماندار نور ، دهياران ، اعضاي شوراي اسلامي ، مديران و مسئولان اجرايي بخش بلده حضور داشتند، با اشاره به قابليت هاي ممتاز پايه اي در مسير توسعه و بالندگي اين بخش، يادآور شد: شهرك صنعتي بلده بعنوان قطب نماي توسعة اقتصادي در اين بخش در سايه توجه دولت به مشكلات توليد كنندگان و عاملان اقتصادي واحدهاي صنعتي شكوفا خواهد شد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار با يادآوري سياست محوري دولت در حمايت از سرمايه گذاران و فعالان اقتصادي، بررسي رونق توليد در شهرك صنعتي بلده را در كارگروه ويژه اي خواستار شد و افزود: در راستاي شتاب بخشي به توسعه اقتصادي بلده مقوله گردشگري ، كشاورزي و فعاليت هاي عمراني با محوريت راهسازي و همچنين نيازهاي فرهنگي و آموزشي اين بخش در دستور كار مسئولان استان قرار مي گيرد.

ابراهيمي از حوزه گردشگري و كشاورزي در بلده بعنوان قابليت هاي اثر گذار در توسعه اين بخش نام بر د و ادامه داد: طرح تغيير الگوي كشت با هدف اقتصادي شدن فعاليت هاي زراعي در اين بخش با جديت بررسي و پيگيري خواهد شد.

وي با تأكيد بر عزم مديريت ارشد اجرايي مازندران براي رفع نياز هاي مناطق محروم گفت : خدمات رساني به مناطق محروم جزء دغدغه هاي اصلي خدمتگزاران دولت در مازندران است.

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار در اين ارتباط تصريح كرد : حضور مسئولان استان با هدف بررسي و رفع نيازهاي مردم در مناطق محروم بيشتر و جدّي تر خواهد شد.

وي همچنين لزوم فعال تر شدن مسئولان در حوزه فرهنگي و آموزشي مناطق محروم را خاطرنشان كرد و افزود : با توجه به اينكه حوزه فرهنگ پيش نياز توسعه در عرصه هاي گوناگون تلقي مي شود ، مسئولان دستگاهها به ويژه در بخش فرهنگي و آموزشي نبايد از نيازهاي اين حوزه غافل شوند.

گفتني ست در پايان اين نشست 5/3 ساعته عبدالوحيد فياضي نماينده مردم نور و محمود آباد در مجلس شوراي اسلامي و تني چند از اعضاي شوراي اسلامي و مديران و مسئولان اجرايي بخش بلده در سخنان جداگانه ضمن تقدير از حمايت هاي دولت در رفع برخي مشكلات اقتصادي مردم بلده، رئوس نيازها و مسائل اساسي اين بخش را بر شمردند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما