فرمانده سپاه ناحیه ساری گفت: بالغ بر 120 برنامه امسال در هفته بسیج در سطح حوزه و پایگاه های مقاومت ساری برگزار شد. سرهنگ عظیم وریجی با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ نونهالان عاشورایی با هماهنگی آموزش و پرورش در امامزاده یحیی ساری گفت: عطرافشانی مزار شهدا و دیدار با جانبازان، برگزاری همایش حلقه های صالحین و برپایی همایش شیرخوارگان حسینی در مصلای امام خمینی ساری از جمله برنامه های این هفته بوده است.
وی با بیان اینکه چندین پایگاه بسیج در هفته بسیج امسال در ساری افتتاح شد، افزود: حضور در نماز جمعه و اجتماع بزرگ بسیجیان در روز تاسوعا با هماهنگی فرمانداری و شهرداری شهرستان وشرکت تمامی بسیجیان ساری در دسته روی روز عاشورا و نماز ظهر عاشورا از دیگر برنامه های انجام شده در این هفته بوده است.
فرمانده سپاه ناحیه ساری وظیفه اصلی سپاه را اشاعه فرهنگ و تربیت اسلامی بیان کرد و گفت: بسيج يكي از شاخص ترين برنامه های مدون سپاه است.
وي با اشاره به اينكه 20 حوزه محلات و 40 كانون حوزوي در ساري وجود دارد گفت:600 پايگاه موجود در ساري در ياري رساندن سپاه در اجرايي شدن ماموريت خطير بزرگداشت بسيح و پاسداشت ايام پر فيض محرم ياري رساندد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما