دهمین جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان مازندران در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی ارشاد استان در ساری با معرفی نمایش ها و آثار برتر به کار خود پایان داد. هیات داوران جشنواره دهم تئاتر بسیج متشکل از محمود صابری از اصفهان ،عباس شاه محمد زاده از تهران و رستم کیاکجوری از ساری پس از قرائت بیانیه توسط نماینده هیات داوران ،رأی نهایی خود را بدین شرح اعلام کردند : هیات داوران لوح تقدیر و جایزه نقدی یک میلیون ریال را به طراحی بروشور نمایش «شهادت خوانی شمعون و شهرزاد» محمود دهقان از شهرستان بهشهر اعطاءکردند و همچنین عارف آهنگر از شهرستان بهشهر برای طراحی لباس نمایش «شهادت شمعون و شهرزاد » جایزه اول هیئت داوران را به مبلغ یک میلیون ریال و همراه با لوح تقدیر از آن خود کرد.
در بخش موسیقی نمایش «شمشیر ابن ملجم » از شهرستان آمل جایزه اول هیات داوران را از آن خود کرد و همچنین در بخش طراحی صحنه هیات داوران جایزه اول را به نمایش «شمشیر ابن ملجم » از آمل مبلغ یک میلیون ریال به همراه لوح تقدیر اعطاء نمود و نمایش «ترانه ای برای آیدا » از شهرستان قائمشهر نیز مقام دوم طراحی صحنه را از آن خود کرد و جایزه نقدی 50 هزار تومانی به همراه لوح تقدیر به بامداد یوسفی اهدا گردید.
هیات داوران دهمین جشنواره تئاتر بسیج مازندران رأی خود را در بخش بازیگری بدین شرح اعلام کرد : هلیا صابری ، فرزام عزیزی از نمایش «نشانی » به نویسندگی و کارگردانی منیژه معصومی به عنوان بازیگران خردسال هدیه نقدی و لوح تقدیر جشنواره را دریافت کردند و همچنین از منیژه معصومی بازیگر نمایش «نشانی» با اهدای مبلغ 50 هزار تومان و لوح تقدیر قدردانی کرد.
سپیده احمدی و کتایون لطیف بازیگران نمایش ترانه ای برای آیدا مقام سوم و دوم بازیگری بخش زن را از آن خود کردند و به ترتیب جوایز نقدی یک میلیون و دو میلیون ریالی به همراه لوح تقدیر به آنان اعطا گردید.
در این بخش نیز باران واحدی به خاطر بازی روان و رعایت تکنیک های بازیگری مقام اول نمایش «شهادت خوانی شمعون و شهرزاد» از شهرستان بهشهر را از آن خود کرد و به جایزه نقدی 3 میلیون ریالی و لوح تقدیر جشنواره دست یافت .
یاد آور می شود، در پایان اعلام رای نهایی داوران نمایش «ترانه ای برای آیدا » به عنوان نمایش منتخب به جشنواره سراسری بسیج راه یافت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما