در مراسمی با حضور سردار "مسکني" فرمانده انتظامي استان مازندران و سایر مسئولان انتظامي استان در سالن اجتماعات ستاد فرماندهي انتظامي استان سرهنگ "هادي زارعي" بعنوان معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مازندران معرفي گردید.  در اين مراسم سردار "مسکني" فرمانده انتظامي مازندران در سخناني به تشريح وظايف و ماموريت هاي معاونت اجتماعي در نيروي انتظامي پرداخته و معاونت اجتماعي را بعنوان پل ارتباطي پليس با مردم معرفي کرد. وي تاسيس معاونت اجتماعي در ناجا را يک حرکت رو به جلو در راستاي توسعه امنيت اجتماعي در جامعه دانست و افزود:معاونت اجتماعي يک فضاي نو و جديد را براي ناجا باز کرده تا جائيکه نيروي انتظامي در مسائل امنيتي و اجتماعي تغييرات شگرفي داشته است.

در ابتدای اين مراسم نیز حجت الاسلام و المسلمين "حکمتي پور" رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي مازندران در سخناني به تشريح انواع حيات انسان پرداخت. وي عنوان داشت:انسان ها در زندگي دو گونه حيات دارند،حياتي که در آن انسان هر روزش يکي است ودر اين نوع حيات انسان در حال ضرر است و حيات طيبه که همواره در آن انسان در حال تکامل و پيشرفت است. رئيس عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي استان مازندران در ادامه به عوامل داشتن حيات طيبه اشاره کرد و افزود: از جمله عوامل داشتن حيات طيبه اهل عبادت و راز و نياز بودن است. وي در تشريح نقش عبادت در حيات طيبه به اقامه نماز ظهر عاشوراي امام حسين (ع) اشاره کردواظهار داشت: امام حسين (ع) در روز عاشورا و در جنگ سخت با يزيديان در وقت نماز دست از جنگ کشيد وبه اقامه نماز پرداخت. "حکمتي پور" تاکيد کرد:بايد با تاسي از اهل بيت و تلاش در عبادت و بندگي خداوند تبارک و تعالي از حيات طيبه برخوردار شويم.

 گفتني است، در پايان اين مراسم طي حکمي سرهنگ "هادي زارعي" بعنوان معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان مازندران معرفي و با اهداء لوح تقدير به سرهنگ "سيد ابوطالب حسيني" از زحمات وي قدرداني شد. 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما