به منظور ساماندهی دریاچه ولشت و تشکیل شرکت توسعه منطقه نمونه گردشگری دریاچه ولشت در مرزن آباد، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای مازندران در مرزن آباد برگزار شد. به منظور ساماندهی دریاچه ولشت و تشکیل شرکت توسعه منطقه نمونه گردشگری دریاچه ولشت در مرزن آباد، جلسه مشترکی با حضور حجازی مدیرعامل و مهندس عفتی معاونت فنی سازمان همیاری شهرداریهای مازندران، سیدقدیر رضایی فرماندار چالوس، کیاپاشا بخشدار، جعفر ردایی شهردار و محمد ردایی رییس شورای شهر و قطبی رییس تعاونی دهیاران بخش مرزن آباد برگزار شد.

شهردار مرزن آباد با اعلام خبر فوق به خبرنگار ما گفت: طبق توافقاتی که پیش از این بین شهرداری مرزن آباد و سازمان همیاری شهرداریهای مازندران صورت گرفته بود، با هدف حمایت از روستاهای بخش مرزن آباد، تعاونی دهیاران این بخش در این تفاهمنامه بعنوان طرف سوم قرارداد وارد شده و مقرر شد شرکت توسعه منطقه نمونه گردشگری ولشت با 150 درصد از سوی سازمان همیاری شهرداریهای مازندران، 25 درصد شهرداری و 25 درصد تعاونی دهیاران بخش مرزن آباد تشکیل شود.

جعفر ردایی افزود: به همین منظور جلسه فوق جهت هماهنگی های لازم برای تشکیل این شرکت برگزار شد و فرماندار چالوس نیز با ابراز رضایت از این تفاهم نامه اعلام همکاری کرد که شرایط لازم برای تشکیل این شرکت و ایجاد تحول در منطقه نمونه گردشگری ولشت بعمل آید.

شهردار مرزن آباد تصریح کرد: رفع مشکلات موجود در منطقه ولشت نیازمند همکاری و مشارکت همه ادارات و نهادها از جمله سازمان گردشگری و آب منطقه ای هستیم تا بستر برای سرمایه گذاری لازم در این منطقه فراهم شود.

ردایی تاکید کرد: منطقه نمونه گردشگری ولشت با توجه به طبیعت بکر و نعمات خدادادی، پتانسیل ارایه خدمات به گردشگران و توریست ها را دارد و این امر مستلزم ایجاد زیرساخت های لازم در این منطقه می باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما