به گزارش روابط عمومی شهرداری سورک ؛ سید محمد انصارالحسینی  در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه سورک مرکز شهرستان تازه تاسیس میاندرود است ، به اعتبار بیشتری برای پاسخگویی به نیاز مردم ، رسیدگی به امور عمرانی و رفع مشکلات شهر نیاز دارد .

شهردار سورک افزود: درآمد شهری هم اکنون پاسخگوی مشکلات شهر سورک نیست و دست کم پنج میلیارد تومان بودجه نیاز است تا به مشکلات این شهر پاسخ داده شود .

انصارالحسینی بودجه مصوب امسال شهرداری را یک میلیارد و 705 میلیون تومان اعلام کرد و گفت : از این مبلغ 57 درصد برای برنامه های عمرانی و بقیه هم برای امور جاری هزینه می شود .

وی با اظهار این که درآمد شهرداری سورک از محل صدور پروانه ساختمان ، عوارض خودور و زباله است ، افزود : شهرداری هر ماه تنها برای پرداخت حقوق کارکنان 50 میلیون تومان هزینه می کند .

شهردار سورک ایجاد کانال خیابان جنگلبانی ، بهسازی دیوار منازل شهروندان در مسیر کانال ، کانال خیابان مخابرات ، لکه گیری ، آسفالت و زیر سازی معابر سطح شهر را از اقدامات عمرانی شهرداری در سال جاری برشمرد .

انصارالحسینی در پایان گفت : پیاده روسازی بلوار شهید بهشتی، ترمیم مسیرهای حفاری آب و فاضلاب ، احداث بلوار ، نصب چراغ و تامین روشنایی در خیابان امام خمینی (ره) ، احداث بلوار از چهار راه آزادگان تا پلیس راه ، اصلاح طرح هندسی ورودی خیابان مخابرات ، تعریض معابر سطح شهر ، خاکبرداری و زیرسازی آن ، نصب تابلوهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و ساخت غسالخانه از دیگر اقدامات عمرانی شهرداری در سال جاری بوده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما