مدیرمسئول روزنامه وارش با اعلام عذرخواهی از مقام معظم رهبری، دلسوزان نظام مقدس و ملت ولایتمدار ایران درباره درج مطلبی برخلاف آموزه‌های امام و انقلاب گفت: روزنامه وارش آرمان‌های انقلاب را بر همه چیز مقدم می‌داند. به دنبال درج مطلب و آگهی مسئله‌برانگیز در وار‌ش و انتقاد مخاطبان و رسانه‌ها، لیلا وریجی مدیرمسئول این روزنامه در اطلاعیه‌ای از ملت ولایتمدار ایران و مخاطبان این رسانه عذرخواهی کرد.
در نامه عذرخواهی مدیرمسئول روزنامه وارش آمده است: ضمن پوزش فراوان از این خطای ناخواسته، آمادگی خود را برای پذیرش هر نوع برخورد قانونی از سوی مراکز و مراجع ذیربط اعلام داشته و تاکید می‌کند که اینگونه نظارت‌ها را برای حفظ فضای رسانه‌ای میهن اسلامی ضروری و درخور استقبال نیز می‌داند.
وریجی تاکید کرد: روزنامه وارش هم مثل روزنامه‌ها و رسانه‌های دیگر عاری از خطا نبوده و نیست ولی به‌نظر ما سوابق روزنامه وارش نشان داده است که آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و منافع ملی را که رهبر معظم انقلاب اسلامی منادی و مدافع قاطع آنند، بر هر چیز دیگر مقدم می‌داند و هرگز با جریان‌های معاند داخلی و خارجی همراهی نداشته و ندارد و آن بخش از محتوای مطلب مذکور که‌ موجب و موجد تفسیرهای ضد نظام شده است موردقبول این روزنامه نبوده و نیست.
چنانچه برخی یاران و دلسوزان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی از انتشار غیرعمدی نوشته مزبور در این روزنامه، حقیقتاً دچار رنجش و نگرانی و شبهه شده‌اند، روزنامه وارش از همه آنان صمیمانه پوزش می‌طلبد و قطعا" من‌بعد نظارت و کنترل بیشتری درباره مطالب منتشره معمول خواهد داشت و هرگز خطاکارانه حتی سهوی عمل نخواهد کرد.
در مطلب عذرخواهی مدیرمسئول روزنامه وارش تصریح شد: در پی این واقعه تلخ که در غیاب مدیرمسئول روزنامه در دفتر روزنامه در روز شنبه هفته جاری به دلیل کسالت و مراجعه وی به پزشک در تهران روی داد، پس از اطلاع از این موضوع، تمام شماره‌های روزنامه مربوطه در اولین ساعات روز جمع‌آوری و از توزیع تعدادی از شماره‌های روزنامه مربوطه جلوگیری شد.
مدیرمسئول روزنامه وارش اعلام کرد: با فرد خاطی و سهل‌انگار نیز به شدت برخورد می‌شود.
دیروز در پی احضار دادستان مرکز استان، وریجی مدیرمسئول روزنامه وارش به همراه جمعی از تحریریه روزنامه وارش در دفتر دادستان مرکز استان حاضر و در این رابطه توضیح دادند.
دادستان مرکز استان مازندران نیز با بیان اهمیت موقعیت کشورمان در جهان و سوء‌استفاده دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی بر ضرورت دقت در انتشار مطالب و نظارت بیشتر تاکید کردند.
همچنین بنا بر تصمیم مدیرمسئول روزنامه وارش انتشار این روزنامه تا اطلاع ثانوی متوقف است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما