فرزند اولین شهید فرهنگی استان بعنوان اولین رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران منصوب شد.  آرزو ولی پور فرزند نخستین شهید فرهنگی مازندران بعد از سه و نیم سال مسئولیت به عنوان رئیس آموزش و پرورش کیاکلا در حکمی از سوی محبی نیا، رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور به عنوان سرپرست دانشگاه پردیس معرفت منصوب شد.
ولی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته تکنولوژی آموزشی است و هم اکنون در مقطع دکترای روانشناسی تربیتی تحصیل می کند.

وی دارای 10 نشان اول کنگره و همایش های ملی است و در فعالیت های علمی خود، تألیف چهار کتاب با عنوان عطر بانو، به شیرینی عسل، چشم های خیس خدا و مدیریت دانش را به ثبت رسانده است.

ولی پور عضو بنیاد ملی نخبگان کشور و مرکز دانش پژوهان جوان کشور است و مقالات علمی متعددی را در کنگره های داخلی ارائه داده است.

آرزو ولی پور که متولد سال 1356 از شهرستان قائم شهر است در خانواده ای مذهبی، فرهنگی و دانشگاهی به بالندگی رسیده و هم اکنون با 35 سال سن به عنوان رئیس دانشگاه پردیس معرفت فرهنگیان انتخاب شده و در فعالیت های علمی و سیاسی خود به عنوان مبلغ گفتمان های سیاسی و نیز در نشست های علمی و تخصصی صاحب نظر است.

وی با داشتن دیپلم افتخار در حوزه نویسندگی در سطح ملی معرفی شده است و از سوی رئیس جمهور دولت نهم و دهم نشان ملی را در حوزه فرهنگ دریافت کرده است.

گفتنی است دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار در سطح کشور گشایش یافته و در سال تحصیلی جاری در دو بخش خواهران و برداران دانشجو جذب کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما