پنجمین دوره انتخابات خانه مطبوعات مازندران روز شنبه 25 آذرماه با حضور نماینده اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این خانه در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد مازندران برگزار شد.

به گزارش مازنا، پنجمین دوره انتخابات خانه مطبوعات مازندران با 277 رای ماخوذه برگزار و 9 نفر از اعضای هیئت مدیره این خانه مشخص شدند.

در بخش روزنامه نگاران: حسین خانی 164 رأی، ایرج نیازآذری 139 رأی و رضا برمکی کردکلایی با 135 رأی به عنوان اعضای اصلی و احمد فقیه عبداللهی با 94 رأی و اکبر مقدسی با 84 رأی به عنوان اعضای علی البدل.

در بخش مدیران مسوول ˈ سید فاطمه درواری ˈ از هفته نامه پیک شمال با 133 رای و ˈ فاطمه سلطانی ˈ از هفته نامه جویبار 94 رای ، به عنوان اعضای اصلی و رضا حسن زاده اشرفی ( مدیرمسئول روزنامه دیار سبز) با 82 رأی به عنوان عضو علی البدل.

در بخش سرپرستان روزنامه های کثیرالاانتشار حسین مرتضوی از روزنامه هدف و اقتصاد با 195 رأی به عنوان عضو اصلی و سید حسین سیدی رکنی با 31 رای از روزنامه ابرار به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

 در بخش خبرگزاری ها، جابر معافی (فارس) 203 رأی انتخاب شد.

در بخش بازرسان نیز حسین برزگر ولیکچالی از روزنامه بشیر با 182 رای و فرامرز قلی پور از هفته نامه صدرا با 175 رای بعنوان بازرسان اصلی انتخاب شدند.

خانه مطبوعات مازندران دارای 670 عضو می باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما