پريچهره در جلسه شوراي شهر ساري: در المپيك نشان داديم كه مازندران يك طرف بقيه استانها يك طرف. به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، امير پريچهره مديركل سابق ورزش و جوانان مازندران كه از سوي اعضاي شوراي شهر ساري به جلسه علني اين شورا دعوت شده بود ، در سخناني ضمن قدرداني از عنايت شورا و شهرداري ، تجليل از مديران توسط اين دو نهاد را يك كار نادر توصيف كرد و گفت : براي تشكر از اين عزيزان زبانم الكن است ولي چون خودم ساروي هستم مي دانم اين كه بعد از سالهاي سال يك ساروي مديركل ورزش استان شده بود حايز اهميت بوده است.

وي افزود : درطول 5 سال و اندي كه در اين سمت خدمت كردم سه استاندار ، سه دوره مجلس و سه رئيس سازمان و وزير را تجربه كردم و اين باعث پختگي من شد و به اين باور رسيدم كه ورزش امر مقدسي است و هر جا هم صحبت از ورزش مي شود آنجا پاك و مقدس است بقول شاعر : خانه ورزش ما جاي هوسناكان نيست جاي پاكان بود اين ،منزل ناپاكان نيست.

پريچهره ادامه داد : با توجه به وحدت رويه اي كه در بين مسئولان بخش هاي مختلف استان ايجاد شده بود ، سرعتي در ورزش مازندران بوجود آورديم تا جايي كه در 37 آيتم ارزيابي ، مازندران در سال 88 به رده اول رسيد.

وي با اشاره به موفقيت ورزشكاران مازندراني در المپيك لندن ، تصريح كرد : با اين موفقيت پاسخ شايسته اي به خانواده هاي معظم شهدا داديم و حتي همسر شهيد علي محمدي به من زنگ زد و بابت حصول اين موفقيت وعملي شدن وعده ما ، از ورزشكاران مازندراني تشكر كرد.

وي يادآور شد: در بخش توسعه زيرساخت ها هم عليرغم كمبودها سرانه فضاي ورزشي را به يك مترمربع رسانديم و آمار جديد ، بالاتر هم رفته است.

پريچهره با بيان اين كه در المپيك پتانسيل ها و استعداد هاي بدليل ورزش مازندران تجلي پيدا كرد گفت : ما نشان داديم كه مازندران از نظر سرمايه هاي ورزشي  يك طرف و ساير استانها دريك طرف قرار دارند.

وي در پايان ابراز اميدواري كرد در سنگر جديد خدمتگزاري بتواند همچنان در خدمت مردم خوب ايران و مازندران باشد.

گفتني است در اين جلسه اعضاي شوراي شهر و شهردار ساري با اهداء لوح ياد بود و هدايايي از زحمات پريچهره قدرداني كردند.

نقيبي رئيس شوراي اسلامي شهر ساري : ساري مهد كشتي است نبايد با غرور ساروي ها بازي شود.

رئيس شوراي اسلامي شهر ساري با انتقاد از نتيجه نامطلوبي كه تيم كشتي گاز مازندران در رقابت اخير خود بدست آورد ، اظهار داشت : اگرچه اين تيم با نام گاز مازندران در رقابت ها شركت مي كند ولي به نام ساري و بچه هاي ساري تمام مي شود و اين گونه نتيجه گيري ها با توجه به اين كه ساري مهد كشتي است به هيچ وجه مناسب نيست.

فرامرز نقيبي ضمن تشكر از زحمات مسئولان اين تيم در عين حال بخاطر اين نتيجه گيري از آنها گلايه كرد و تصريح كرد : نبايد شرايط كشتي به گونه اي باشد كه با غرور مردم كشتي دوست و كشتي فهم ساري بازي شود.

وي گفت : تيم ساروي در مقابل ديگر تيم مازندران درخود ساري و در مقابل 4 هزار تماشاگر ساروي با نتيجه 7 بر صفر مغلوب شد و به نظر بنده كه 15 – 16 سال در اين رشته كار كرده و حداقل تماشا گر فراز و نشيب هاي كشتي بوده ام اگر چنين تيمي نداشته باشيم بهتر است.

نقيبي خاطر نشان كرد : ساري و جويبار در كشتي كشور حرف اول را مي زنند و صاحب سبك هستند  صاحب كشتي هشتند و استعدادها و سرمايه هاي فراواني دارند و نبايد تيمي كه با نام ساري مسابقه مي دهد چنين نتيجه اي بگيرد.

وي با اشاره به حضور اعضاي شورا و شهردار در محل برگزاري مسابقه مزبور ، افزود : مردم حاضر در سالن مسابقه نارضايتي خود را ابراز مي داشتند وبه نظر من حق هم داشتند چون پتانسيل ها و سرمايه ها ي كشتي ساري خيلي بيشتر از حد تصور است.

رئيس شوراي اسلامي شهر ساري در ادامه به موفقيت تيم فوتبال راه ساري در مسابقه اخير و نيزبرد تيم استقلال ساري در هفته گذشته اشاره كرد و گفت : اين موفقيت ها از تلخي باخت تيم كشتي كاسته و جا دارد از مربيان ، مسئولان و بازيكنان اين تيم ها قدرداني كنيم.

وي از اعضاي شورا ، شهردار و همه دست اندركاران خواست تا با حمايت از ورزش كشتي شهر ، تيم مقتدري را روانه مسابقات كنند.

نقيبي حضور خانم دكتر زماني رئيس بيمارستان امام (ره) و كاردگر رئيس اداره ورزش و جوانان ساري ونيز امير پريچهره مديركل سابق ورزش و جوانان استان در جلسه علني شوراي شهر به فال نيك گرفت و گفت : شورا به نمايندگي از مردم از زحمات 5 سال و اندي آقاي پريچهره قدرداني مي كند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما