رييس‌جمهور در جريان سفر به استان مازندران در منزل شهيدان احمد و محمد كشوري حضور يافت و با مادر اين شهيدان ملاقات كرد. محمود احمدي‌نژاد ظهر امروز (سه‌شنبه) پس از افتتاح چند طرح عمراني و علمي در سطح استان مازندران با حضور در منزل شهيدان احمد و محمد كشوري، با مادر اين شهدا ديدار و گفتگو كرد.

در اين ديدار كه در فضاي صميمي و معنوي برگزار شد مادرشهيدان كشوري ضمن ابراز خوشحالي فراوان از ديدار با دكتر احمدي‌نژاد، خاطراتي از فرزندان شهيد خود بيان كرد.
رييس‌جمهور همچنين نماز ظهر را در اتاق شهيد كشوري اقامه كرد.
دكتر احمدي‌نژاد دفتر يادبود شهيد كشوري را امضاء و بر پيگيري راه اين شهيدان تأكيد كرد.
نوشته دكتر احمدي‌نژاد در دفتر يادبود شهيد احمد كشوري بدين شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

 
خداوند را سپاس كه توفيق زيارت اسطوره ايمان و مقاومت مؤمن و هوشمند و صبور شهيدي والامقام از ديار دلاورپرور مازندران را عنايت فرمود.

 
شهيد كشوري به حق سيمرغي بود كه با اراده الهي و مجاهدتي آسماني بر بلنداي قاف ايمان و رستگاري نشست و الگويي براي تمام مجاهدان و حق‌طلبان و عدالت‌طلبان عالم و موجب افتخار ملت ايران و شهرستان سيمرغ شد.

 
سلام و درود فراوان بر او و همه شهيدان و امام بزرگوارشان كه راه عزت و سربلندي را به روي ملت ايران و بشريت گشودند اميد كه در دولت مهر آخر همين شهيد و همه شهيدان و پدران و مادران بزرگوارشان آن عزيز را يارايي دهند و در سايه حاكميت او ساليان دراز در اعتلا و عزت زندگي نمايند.

احمدي‌نژاد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما