مدیریت ساخت و ساز در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان مازندران به سازمان همیاری شهرداریهای استان واگذار گردید.

مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: 

مدیریت ساخت و ساز در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان مازندران به سازمان همیاری شهرداریهای استان واگذار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریها، سید علی حجازی عصر چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: با توجه به اینکه سازمان همیاری شهرداریهای استان متولی صدور پروانه در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان بوده از مهرماه سال جاری مدیریت و ساماندهی ساخت و ساز در این حوزه نیز به این سازمان واگذار گردید.

وی با اشاره به ایجاد واحد کنترل و نظارت در معاونت فنی و مهندسی سازمان گفت: از این پس با ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج از حریم شهرها و محدوده روستاهای استان برخورد خواهد شد.

مهندس حجازی درباره فرهنگ سازی و اطلاع رسانی موضوع فوق افزود: نشست امروز با اصحاب رسانه بدلیل اطلاع رسانی امور به تمامی شهروندان مازندرانی و سایر هموطنان بوده و از این پس خبرنگاران و اصحاب رسانه همراه و همیار ما در این کار خواهند بود.

وی در پایان با بیان نقش و عملکرد کمیسیون ماده 99 گفت: مسئول رسیدگی و صدور حکم در بخش ساخت و سازهای غیر مجاز ، کمیسیون ماده 99 است که مانند کمیسیون ماده 100 شهرداری می تواند حکم تخریب و یا جریمه و ... صادر نماید و جرائم نیز به حساب خزانه واریز خواهد شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما