حسینی نماینده مردم قائم شهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس: دستور تاسیس شهرستان سیمرغ صادر شد. سید هادی حسینی نماینده مردم قائم شهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگویی با خبرنگار ما گفت : با توجه به سفر یکروزه دکتر احمدی نژاد به استان مازندران و شرکت در مراسم افتتاح طرح های عمرانی، علمی و بهره برداری از ۱۱ هزار واحد مسکونی طرح مسکن مهر در شهرستان بابل ، بلافاصله پس از پایان مراسم افتتاحیه دکتر احمدی نژاد بهمراه میرحسن موسوی رئیس دفتر رئیس جمهور و استاندار با  حضور در منزل شهیدان کشوری با مادر بزرگوار شهیدان احمد و محمد کشوری گفت و گو نمود.

دراین دیدار صمیمی مادر شهیدان کشوری خاطراتی را از فرزندان شهید خود برای رئیس جمهور و جمع حاضر بیان نمود.

حسینی افزود : از فرصت حضور رئیس جمهور در شهر کیاکلا و با توجه به پیگیری های قبلی و خواست بحق مردم بخش کیاکلا و بویژه مادر شهید کشوری که در ملاقاتهایی که با ایشان داشتم موضوع ارتقاء بخش کیاکلا از سوی مادر بزرگوار شهید احمد کشوری عزیز مطرح گردید و بهمین دلیل در این دیدار از دکتر احمدی نژاد تقاضای ارتقاء بخش کیاکلا را مطرح نمودیم و خوشبختانه جناب دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری با این پیشنهاد موافقت نمودند و به پیشنهاد بنده نام سیمرغ را بخاطر استفاده از شهید بزرگوار از نام سیمرغ در عملیاتهای دوران دفاع مقدس ، دستور تاسیس شهرستان سیمرغ را به پاس دلاورمردیها و رشادتهای شهید سرافراز اسلام سرلشگر احمد کشوری ، دادند.

سید هادی حسینی همچنین گفت : در ادامه حضور دکتر احمدی نژاد ، با پیشنهاد بنده ایشان را از جاده های کیاکلا - بهنمیر و کیاکلا - جویبار و محور بهنمیر به کوهی خیل بازدید نمود و از نزدیک در جریان مشکلات راههای مواصلاتی این محورها قرار گرفت.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنین از حضور دکتر احمدی نژاد ریاست محترم جمهوری در لاریم بزرگ خبر داد.

وی افزود : در این بازدید از دکتر احمدی نژاد صدور دستور مجوز ارتقاء لاریم بزرگ به شهر لاریم  مطرح نمودیم که خوشبختانه در اینخصوص که از آرزوهای دیرینه اهالی شریف لاریم بزرگ است ، ریاست محترم جمهوری قول طرح این خواسته را در جلسه بعدی هیئت دولت دادند.

سید هادی حسینی همچنین گفت: با توجه به مذاکراتی که با دکتر نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در خصوص دغدغه های مسکن مهر شیرگاه داشتم ایشان دستور ویژه دادند تا همین امروز یک گروه ویژه برای بررسی میدانی به منطقه شیرگاه سفر نمودند و پس از اخذ گزارش از نمایندگان دکتر نیکزاد قول مساعد برای تسریع در ساخت و افزایش سهمیه مسکن مهر شیرگاه را دادند.

در این سفر یکروزه و دیدار و بازدید سید هادی حسینی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، میرحسن موسوی رئیس دفتر رئیس جمهوری و نیکزاد سید علی اکبر طاهایی استاندار مازندران دکتر احمدی نژاد را همراهی کردند.

گفتنی است رییس جمهوری که صبح امروز سه شنبه به منظور افتتاح چندین پروژه عمرانی -علمی وارد استان مازندران شده بود، بهمراه هیئت همراه و سید هادی حسینی ، فیاضی ، دامادی ، ناصری ، نیاز آذری نمایندگان مردم استان مازندران در مجلس شورای اسلامی و خانم نسرین سلطان خواه  معاون رئیس جمهور از طریق پرواز هوایی ساری را به مقصد تهران ترک کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما