فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: اگر حضور بسیج نبود انقلاب نمی‌توانست از گردنه‌ها به سلامت عبور کند.

به گزارش مازنا به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سردار محمد تقی شاهچراغی ظهر امروز در جمع بسیجیان گردان‌های واکنش سریع رزمایش «الی بیت المقدس» مازندران این رزمایش را جلوه دیگری از حضور بسیج در عرصه دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی عنوان کرد.

وی گفت: بسیج در طول 32 سال انقلاب اسلامی نشان داد در هر عرصه‌ای که نیاز به حضور داشت با اقتدار شرکت کرده که زیباترین و مؤثرترین آن هشت سال دفاع مقدس بوده است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به لزوم تشکیلات منسجم در بسیج تاکید کرد: بعد از هشت دفاع مقدس، دشمنان نظام و یاران بی‌بصیرت در یک هجمه هماهنگ همنوا شدند که دیگر نیاز به بسیج نیست و این امام راحل بودند که با درایت و هوشمندی از بسیج به عنوان عنصر جدانشدنی انقلاب نام برد.

شاهچراغی با اشاره به فرموده امام (ره) که بسیجی باید در وسط میدان باشد تا ارزش‌های اسلام ناب محمدی زنده بماند، گفت: دیدیم که در تمامی صحنه‌ها و توطئه‌هایی که در مسیر انقلاب پیش آمد اگر حضور بسیج نبود انقلاب نمی‌توانست از گردنه‌ها به سلامت عبور کند و از جمله آن فتنه آمریکایی، انگلیسی و اسرائیلی 88 و خلق حماسه 9 دی بود که سران فتنه را سر جای خود نشاند و برای همیشه در زباله‌دان تاریخ فرستادند.

این مسئول با اشاره به اطاعت بی‌چون و چرای بسیجیان از ولی فقیه بیان داشت: امروزه بسیجیان ایران اسلامی به ویژه بسیجیان استان مازندران بیش از هر زمان دیگری آماده اجرای دستورات معظم له در دفاع از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی، سازندگی و خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی در پایان فراخوانی و تجمع گردان‌های واکنش سریع بسیجیان در سراسر استان و برگزاری رزمایش بزرگ پیامبر اعظم (ص) سپاه کربلا در اردوگاه سردار شهید قصابیان بابلسر را لبیک بسیجیان مازندران به ندای ولایت فقیه بیان کرد که تا پایان جان در جهت دفاع از ارزش‌های اسلامی با الگوپذیری از کربلای حسین(ع) ایستاده‌اند./مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما