استاندار مازندران گفت: حماسه نهم دي، نماد حمايت و تبعيت مردم ولايتمدار و آگاه ايران اسلامي از ولايت فقيه است. به گزارش روابط عمومي استانداري، سيد علي اكبر طاهايي، استاندار مازندران در جلسه شوراي فرهنگ عمومي استان بيان داشت: در 9 دي، بزرگترين توطئه دشمنان عليه انقلاب اسلامي که سالها براي آن برنامه ريزي کرده بودند، نقش بر آب شد.
وي افزود: هدايت هاي مقام معظم رهبري(مدظه العالي) و حضور مردم در کنار رهبري، موجب پيدايش اين حماسه عظيم و تاريخي گرديد.
طاهايي اساس اینگونه حرکت های مردمی را ولایت پذیری و اعلان همیشگی تبعیت از ولایت فقیه تا پای جان عنوان و تصریح کرد: این مساله رمز ماندگاری حماسه 9 دی در تاریخ است.
نماينده عالي دولت در استان اظهار داشت: ملت ایران در حماسه 9 دی توطئه های آینده دشمنان را نیز خنثی کرده و اوج بصیرت خود را به جهانیان اثبات کردند.
وي از مسوولان برگزاري سالروز گراميداشت حماسه 9 دي خواست تا با برگزاري جلسات و نشست هاي كارشناسي، در جهت تبيين ابعاد اين حماسه عظيم تلاش كنند.
استاندار مازندران در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به تدوين دانشنامه مازندران، اذعان نمود: اين دانشنامه گنجينه و سند مكتوب تاريخ مازندران خواهد شد و مي بايست با ظرافت و حساسيت ويژه اي تدوين گردد.
گفتني است استاندار مازندران در پايان اين جلسه از مركز تدوين دانشنامه مازندران بازديد كرد و با استاد انوشه و تيم كارشناسي وي گفتگو نمود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما