مقاله مهندس غلامرضا  احمدی با عنوان مدل سازی و بررسی تنش در اجزای داخلی مخزن در دومین کنفرانس ملی سازه،زلزله و ژئوتکنیک عنوان برتر را کسب کرد.
به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب مازندران، مقاله مهندس غلامرضا  احمدی همکار این شرکت با عنوان مدل سازی و بررسی تنش در اجزای داخلی مخزن در دومین کنفرانس ملی سازه،زلزله و ژئوتکنیک در بابلسر پذیرش و عنوان دوم را کسب کرد.
حسین پهلوان دبیر علمی جشنواره محورهای اصلی این جشنواره را ديناميك سازه ها-مهندسي زلزله-زلزله شناسي ، آسيب پذيري و مقاوم سازي لرزه اي ،تحليل خطر زلزله و ژئوتكنيك لرزه اي ،بهسازي لرزه اي ساختمانهاي موجودسازه ،سازه هاي هيدروليكي و دريايي ، مهندسي محيط زيست ،ژئوتكنيك، مديريت ساخت وفناوري نوين در مواد و مصالح ساختماني عنوان کرد.
وی با ارسال لوح تقدیری از تلاشهای مهندس غلامرضا احمدی تجلیل و برای ایشان از درگاه ایزد منان آرزوی موفقیت در تمام عرصه های علمی و فناوری شد.
لازم بذکر است:
غلامرضا احمدی همکار این شرکت به همراه سیروس غلام پور و رضا تقی پور در اولین کنفرانس ملی صنعت بتن که در مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی  پیشرفته و علوم محیطی کرمان برگزار شد مقاله ای با عنوان بررسی مشکلات اجرای ساخت مخازن بتنی زمینی مستطیلی شکل نگهدارنده آب ارائه دادند.
این کنفرانس که با هدف افزایش دانش فنی،مهندسی و پیمانکاری برگزار شد مقاله کارکنان شرکت آب و فاضلاب مازندران با نظر کمیته داوران به صورت پوستر مورد پذیرش واقع شده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما