درطول بيش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، مردم با حضور در عرصه های مختلف عشق، ارادات و تبعيت خود را از فرامين رهبری نشان دادند.

به گزارش روابط عمومي استانداري به نقل از خبرگزاري ايرنا ، سيدعلی اکبر طاهايي درجمع مداحان اهل بيت عصمت و طهارت استان مازندران در ساری گفت: حماسه 9 دی به تمامی بدخواهان و دشمنان نظام ثابت کرد که اقشار مختلف مردم همچنان گوش به فرامين رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند و به آرمان های بلند و مقدس نظام اسلامی وفادار مي باشند.

وی افزود: غفلت برخی خواص باعث بروز فتنه سال 88 شد که اين توطئه شوم دشمنان با هوشياری و درايت رهبر معظم انقلاب اسلامی خنثی شد.

نماينده عالی دولت در مازندران ، با اشاره به دسايس سازمان يافته دشمنان عليه انقلاب اسلامی، اظهارداشت: درطول بيش از سه دهه از عمر با برکت انقلاب اسلامی، مردم با حضور در عرصه های مختلف عشق، ارادات و تبعيت خود را از فرامين رهبری نشان دادند.

طاهايي گفت: در شرايط کنونی نيز با اعمال تحريم و فشارهای دشمنان، مردم با تبعيت محض از ولايت فقيه و اتحاد و همبستگی همانند گذشته تمامی توطئه های دشمنان عليه نظام اسلامی را خنثی و از اين گردنه سخت نيز با موفقيت عبور خواهند کرد.

وی در بخش ديگر سخنان خود افزود: علما، فقها و مداحان اهل بيت عصمت و طهارت در افزايش بصيرت سياسی و دينی مردم نقش مهمی بر عهده دارند.

وی گفت: نقش آفرينی هيات های مذهبی و مداحان در حفظ شور و نهضت حسينی در جامعه بی بديل است.

رييس سازمان تبليغات اسلامی مازندران نيز در ادامه اين جلسه در سخنانی شمار هيات مذهبی فعال در اين استان را پنج هزار و 177 هيات ذکر کرد.

حجت الاسلام ناصر شکريان گفت: هم اکنون يک هزار و 818 مداح اهل بيت عصمت و طهارت در مازندران مشغول فعالتند.

وی با عنوان اينکه بخش اعظمی از نيروهای قرآنی فعال در مازندران از خدمات بيمه ای برخوردارند، گفت: با اتخاذ راهکار درست و اصولی، مشکل بيمه مداحان بايد رفع شود تا اين قشر از جامعه نيز بتوانند از مزاياي بيمه بهره مند شوند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما