استاندار مازندران گفت: هر حركتي كه در چارچوب ظرفيت هاي قانوني در جهت حمايت از توليد انجام شود، مورد تاييد ما و مصوبه جلسات ستاد تسهيل سرمايه گذاري استان است. به گزارش روابط عمومي استانداري، سيد علي اكبر طاهايي، استاندار مازندران در جلسه ستاد تسهيل سرمايه گذاري و حمايت از توليد استان با اشاره به تفويض اختيارات رييس جمهور، معاونان رييس جمهور و وزراي دولت به استانداران، بيان داشت: يقين داشته باشيد همه اختيارات قانوني استاندار به نفع توليد به كار گرفته خواهد شد.
استاندار مازندران گفت: بانك ها و دستگاه هاي اجرايي با پيگيري جدي مصوبات اين جلسات، زمينه احيا و توسعه توليد و صنعت استان را فراهم نمايند.
وي با اشاره به اينكه حمايت از واحدهاي توليدي موجب رونق اقتصادي و ايجاد اشتغال پايدار خواهد شد، افزود: بايد با هم افزايي و نگاه ويژه به رفع مشكلات واحدهاي توليدي – صنعتي اهتمام شود.
وي با بيان اينكه همه ما وظيفه دفاع و حمايت از فرهنگ توليد و كارآفريني داريم، عنوان داشت: حل مشكلات واحدهاي توليدي ، توسعه صنعت و رفع موانع اقتصادي و معيشتي مردم مهم ترين دغدغه دولتمردان است.
نماينده عالي دولت در استان بكارگيري تكنولوژي هاي نو و پيشرفته را در واحدهاي صنعتي ضروري دانست و اظهار نمود: سازمان صنعت و معدن و تجارت و اداره كل حفاظت از محيط زيست حساسيت و سخت گيري لازم را در اين خصوص داشته باشند.
طاهايي با بيان اين كه تاكنون 995 درخواست از سوي واحدهاي توليدي به دبيرخانه ستاد تسهيل سرمايه گذاري استان ارسال و كارشناسي شده است، اظهار داشت: از ابتداي سال تاكنون 53 جلسه تخصصي ستاد با حضور توليدكنندگان و صاحبان صنايع برگزار شده و 612 مصوبه در راستاي صيانت از توليد داشته است.
يادآور مي شود در سيزدهمين جلسه ستاد تسهيل سرمايه گذاري استان، مشكلات و خواسته هاي واحدهاي توليدي و صنعتي زرين نان شفق، جمال كاران سپيد، قارن صنعت مازندران، نيكوپلاستيك خزر، اتحاديه تعاوني هاي پروفيل مازندران و گلستان، توليدي خزر درب ساحل، آژينه طبرستان، فولاد طبرستان ، تعاوني تريكو 761 ساري، درب و پنجره upvc ، صنايع سلولزي كاغذسازان ساري، زرين البرز طبرستان، صنعت كاران برتر و گيره فولادي مازندران با حضور استاندار، معاون برنامه ريزي و اشتغال استاندار، مديران بانك ها و دستگاه هاي اجرايي رسيدگي شد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما