مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: وجود مقام عظمای ولایت ، موجب تضمین انقلاب است. به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، گروه ارزيابي عملكرد سازمان بیمه سلامت متشكل ازكارشناسان خبره ادارات كل ستادي واستاني به منظور بررسي روند انجام فرآيندها و ميزان تطابق آن بادستورالعملها وروشهاي اجرائي در این اداره كل مستقر شدند .
      در ابتدای این جلسه دکتر یحیی صالح طبری طی سخنانی با توجه به نهم دیماه ، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت ، بیان داشت : نهم دیماه روزی است که برگ زرینی از صفحه بزرگ انقلاب اسلامی ورق خورد و خیال دشمنان را به باطل تبدیل کرد .
    وی افزود : وجود مقام عظمای ولایت موجب تضمین انقلاب و اتصال آن به انقلاب حضرت مهدی(عج) است . وی بصیرت و ولایتمداری مردم ایران را موجب یأس و ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب برشمرد و چنین مردمی را شایسته تقدیر دانست .
    لازم به ذکر است مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه این جلسه با توجه به شروع فعالیت گروه ارزیابی عملکرد در این اداره کل ، از آمادگي كامل واحدهاي مختلف اداره كل بيمه سلامت استان مازندران جهت همكاري با گروه بازرسي خبر داد و بیان داشت : برخورد تلخ صادقانه به برخورد شیرین منافقانه ترجیح دارد ، بازرسان همانند آینه هایی صاف هستند که هرآنچه را که در ماست نشان می دهند و عیب هم تا رویت نشود قابل رفع نخواهد بود .
    وی همچنین افزود : نگاه ما به بازرسی باید به تعالی ، نگاهی پیشگیرانه و ارتقاء عملکردها باشد و اين بازرسي ها در نهایت موجب تبادل تجارب كارشناسان خبره استانهاي مختلف درجهت ارتقاء سطح  خدمت رساني به بيمه شدگان و تقويت جايگاه سازمان خواهد شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما