هادی خنجری مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران به همراه سید مجید هاشمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران و اردشیر عباس زاده رییس ستاد بازسازی بنیاد مسکن مازندران ، از مناطق زلزله زده شهرستان هریس بخش خواجه استان آذربایجان شرقی بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران مهندس خنجری از مناطق زلزله زده شهرستان هریس بخش خواجه در روستاهای سرخه گاو، حسین آباد ، شهرک پایین ، شهرک بالا ، عبدالجبار، بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و ساز مسکن این اهالی قرار گرفت.
هادی خنجری مدیرکل مدیریت بحران استانداری مازندران در این بازدید با بیان خرسندی از پیشرفت فیزیکی ساخت بنای مسکونی در این روستاها اظهار داشت: در روستاهای تحت پوشش ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن مازندران  عملیات ساخت و ساز بناهای مسکونی در  روستاهای 90 تا 100 درصد تخریب شده ، به اتمام رسیده و حتی ساکنین دائم روستاهای مذکور در منازل بهسازی شده خود اسکان  یافتند و در حال حاضر با توجه به شرایط جوی و اقلیمی این استان و سرمای زودرس کماکان شاهد تلاش و حضور پرسنل ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن استان در این مناطق هستیم و امیدواریم در جهت به اتمام رساندن هر چه سریعتر واحدهای مسکونی و رفاه حال زلزله زدگان ، اقدامات معمول شده با قدرت بیش از پیش صورت گیرد.
وی در این بازدید از عملکرد ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران در عمران و آبادی روستاهای حادثه دیده تقدیر و تشکر بعمل آورده و فعالیت های انجام شده را از دستاوردهای موفق بنیاد مسکن استان دانسته و آنرا مورد تحسین قرار داد.
شایان ذکر است اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مازندران عملیات ساخت واحدهای مسکونی 22 روستای مناطق زلزله زده استان آذربایجان شرقی را که مشتمل  بر 2000 واحد مسکونی می باشد را به عهده دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما