معاون اول رييس جمهور با بيان اين که رامسر يکي از زيباترين شهرستانهاي کشور است گفت :‌ مردمان اين خطه مردماني سخت کوش و دلبسته به اسلام و ولايت هستند و دولت نيز براي توسعه و پيشرفت اين منطقه اهتمام ويژه دارد. محمدرضا رحيمي ظهر امروز ( پنجشنبه ) در مراسم "يادواره امير سرلشکر خلبان شهيد حسين خلعتبري و 268 شهيد شهرستان رامسر " ضمن تسليت اربعين حسيني و ايام سوگواري اباعبدالله (ع) ، با گراميداشت ياد و خاطره 10400 شهيد استان مازندران اظهار داشت : خداوند در قرآن فرموده است کساني که در راه خدا کشته شده اند همواره زنده اند و نزد خدا روزي دارند .

معاون اول رييس جمهور با تاکيد بر اينکه روح شهيد خلعتبري و 268 شهيد شهرستان رامسر در اين مراسم حاضر هستند تصريح کرد : از خداوند مي خواهيم که مارا پيرو و ادامه دهنده راه شهدا قرار دهد .

رحيمي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پيشنهادات مطرح شده براي ايجاد منطقه آزاد گردشگري در شهرستان رامسر گفت : اين پيشنهاد بايد مورد مطالعه و بررسي قرارگيرد و درصورت امکان به تصويب هيئت دولت خواهد رسيد.

وي در ادامه با اشاره به بازديد خود از پروژه تصفيه خانه آب شرب رامسر و طرح توسعه فرودگاه اين شهرستان افزود: اميدواريم اين طرحها هرچه زودتر به پايان رسيده و زمينه رفاه و آسايش مردم را فراهم کند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما