به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، جلسه اختتامیه گروه ارزيابي عملكرد سازمان بیمه سلامت با حضور آقای ادیبی مدیرکل حسابرسی داخلی سازمان در سالن کنفرانس این اداره كل برگزار گردید. مدیرکل حسابرسی داخلی سازمان بیمه سلامت طی سخنانی ، هدف از این ارزیابی ها را در راستای بهبود عملکردها دانست و افزود : این جلسه به عنوان اختتامیه ارزیابی عملکرد از کلیه ادارات بیمه سلامت استانها است و استان مازندران یکی از استان های خوب در ارزیابی های صورت گرفته است .
   در ادامه این جلسه گزارشی از ارزیابی های به عمل آمده از ادارات و واحدهای مختلف این اداره کل ، توسط سرپرست گروه ارزیابی قرائت و نقاط قوت و توصیه هایی برای بهبود انجام فرایند های مختلف ارائه گردید .
 لازم به ذکر است ، دکتر صالح طبری ، مدیر کل بیمه سلامت مازندران نیز طی سخنانی ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین حسینی ، از ارزیابان به عنوان آینه هایی یاد کرد که هر آنچه هست را منعکس می نمایند .
در پایان یادآور می شود این ارزیابی ها در راستای میزان انطباق فرایندهای اجرایی واحدهای مختلف ادارات کل استان ها با ضوابط ، بخشنامه ها ، دستورالعمل ها و قوانین همچنین تعیین میزان این انطباق انجام می پذیرد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما