معاون سیاسی استاندار مازندران:استفاده از سازمان هاي مردم نهاد و كانون هاي قرآني در اجراي برنامه هاي مسابقات لازم و ضروري است تا بتوان فضاي مازندران را قرآني نمود.

به گزارش ستاد خبری مسابقات قرآن سراسری،هادي ابراهيمي،معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استانداري مازندران در جلسه ستاد بر گزاري سي وپنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم با اشاره به اينكه تاكنون 14كميته دراين ستاد تشكيل شد،تصريح كرد: شهرداران مازندران از تمام امكانات و ظرفيت هاي شهري براي برگزاري هر چه با شكوه تر اين مسابقات استفاده كنند.
وي افزود:استفاده از سازمان هاي مردم نهاد و كانون هاي قرآني استان در اجراي برنامه هاي مسابقات لازم و ضروري است تا بتوان فضاي مازندران را قرآني نمود.
ابراهيمي با اشاره به اينكه رسانه هاي مكتوب و مجازي و صدا و سيما در تبليغات و اطلاع رساني اين مسابقات رسالت خطيري به عهده دارند، افزود: اصحاب رسانه مي بايست با آگاهي رساني به آحاد جامعه نقش خود را به نحواحسن ايفا كنند.
ابراهيمي با تاكيد بر اينكه اين مسابقات بايد هر روز با شور و هيجان قرآني اجرا شود، گفت:مسابقات موصوف از 8بهمن ماه سال جاري آغاز مي گرددوطي 5روز برگزارخواهد شد.
وي از حضور همه مديران و مسولان مازندراني خارج از استان در اين مسابقات خبردادو بيان داشت:فعاليت هاي جنبي كميته ها بايد با سرعت بيشتري انجام شود تا محتواي مسابقات بالا باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما