مدیرکل اطلاعات استان مازندران گفت: فرهنگ و اعتقادات، مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است و توانستیم این قدرت را به عراق، لبنان و افغانستان هم سرایت دهیم.

مصطفی حق‌پرست در جلسه شورای اداری که در مکان مجتمع بیمه مرکزی شهرستان برگزار شده بود، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، شکل جدیدی از قدرت در جهان به‌وجود آمد که همانند قدرت‌های شرقی و غربی نبود.

وی افزود: این حاکمیت فضایی را تشکیل داد که نفی همه باطل‌ها و ستمگری‌ها بود و برگرفته از سیره ائمه اطهار و طبیعتاً قدرت‌های شرق و غرب در برابر ما قرار گرفتند و این دشمنی‌ها تاکنون ادامه دارد.

حق‌پرست تأکید کرد: فرهنگ و اعتقادات، مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است و توانستیم این قدرت را به عراق، لبنان و افغانستان هم سرایت دهیم.

وی اعلام کرد: عقبه سیاسی همه گروه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی با وجود تفاوت‌هایشان به یک‌جا می‌رسد.

این مسئول یار غار پیامبر اکرم (ص) را مثال زد و اظهار داشت: دشمنانی در نظام داریم که به راحتی برای مردم قابل شناسایی نیستند.

وی ادامه داد: کارگزار جمهوری اسلامی ایران باید با برنامه عمل کند و مردم نتیجه خدمت و کارش را ببینند.

مدیرکل اطلاعات استان مازندران تصریح کرد: دشمن همه راه‌ها را آزموده و به نتیجه‌ای نرسیده است و تنها راهی که برایش باقی مانده این است که پشتوانه مردمی نظام را ضعیف و با روش‌های مختلف در میان مردم مؤمن و ولایتمدار ایران رسوخ کند.

حق‌پرست با اشاره به انتخابات سال 88 گفت: دشمن مشارکت مردم را در انتخابات با چشم خود دید اما با لجاجت آن را نفی و هم‌اکنون برای انتخابات پیش‌رو برنامه‌ریزی کرده است.

وی ادامه داد: باید نیروهای بسیجی و حضور بسیج را تقویت کرده و به مسئولان و دستگاه‌های اجرایی در راه خدمت به مردم یاری برسانیم.

این مسئول عنوان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی در ایران خود را متعلق به همه مردم دانسته و وابسته به هیچ گروه سیاسی نیستند و نگاه ما نگاه مبتنی بر ولایت و رهبری نظام است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما