به دستور مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی مازندران مقرر شد شعبه آبفار در شهرستان عباس آباد راه اندازی شود. به گزارش اداره روابط عمومی شرکت آب  فاضلاب روستایی مازندران؛ دوشنبه این هفته مدیر عامل آبفار استان به منظور پیگیری و حل مشکلات آب شرب روستایی در فرمانداری عباس آباد حضور یافت و پاسخگوی مردم  این شهرستان بود.

مهندس محمد حسین برزگر در حاشیه این دیدار در گفتگویی با اشاره به ضرورت راه اندازی و تاسیس شعبه آب و فاضلاب روستایی در شهرستان عباس آباد اظهار داشت: با راه اندازی این شعبه در  حل مشکلات آبرسانی مردم روستاهای این شهرستان تسریع خواهد شد.

وی افزود: به موجب این امر روستاهایی که قابلیت تحت پوشش قرار گرفتن شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران را داشته باشند ،تحویل گرفته خواهند شد.
مهندس برزگر، شهرستان عباس آباد را دارای 44 روستا عنوان کرد و گفت: 39 روستا در این شهرستان بالای 20 خانوار جمعیت دارند که همه روستاها دارای آب هستند و تعدادی نیز تحت پوشش شرکت قرار دارند.
مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی مازندران با اشاره به 9 پروژه پیشنهادی اجرای عملیات آبرسانی روستایی در شهرستان عباس آباد افزود: 14 هزار و 600 میلیون ریال اعتبار برای اجرای این پروژه ها طی سالجاری پیشنهاد دادیم که 348 میلون ریال مصوب شد و تاکنون 14 درصد از این مبلغ تخصیص یافت.
وی با تاکید بر توجه به منابع آبی مطلوب در بستر رودخانه ((نک رود)) و درخواست فرمانداری،بخشداران و شورای شهرستان مبنی بر پیش بینی آب شرب برای روستاهای شهرستان عباس آباد، دستور انجام مطالعات تکمیلی بر روی این رودخانه را داد و گفت: با انجام مطالعات و اجرای خطوط انتقال و شبکه توزیع، آب شرب 7 روستای این شهرستان تامین خواهد شد.
در ادامه مهندس برزگر در پیگیری و بررسی مشکلات آب شرب روستایی شهرستان عباس آباد دستور مساعدت در واگذاری مخزن پلیمری و لوله آب شرب داد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما