امام جمعه ساری با تاکید بر تقویت روحیه وحدت بین مسئولان جامعه، اظهار داشت: ملت ایران با تبعیت از ولایت فقیه تحریم ها را پشت سرخواهند گذاشت.

آیت الله نورالله طبرسی امروز در خطبه های نماز جمعه ساری افزود: ملت ایران در طول سالهای پس از انقلاب با تحریم های مختلف نظامی، اقتصادی و فرهنگی مواجه شده که استکبار نتوانست با این اقدامات براراده ملت ولایی فائق آید.

وی افزود: دشمن در برهه کنونی با جنگ نرم و تحریم اقتصادی می خواهد افکار جوان ایرانی را به سمت وابستگی غربی هدایت کند که خوشبختانه تبعیت محض جوانان از ولایت فقیه، این توطئه ها را منکوب کرده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از حضور مردم وفادار مازندران در مراسمات عزاداری محرم و صفر، تصریح کرد: علیرغم گرانیها، مراسمات اطعام دهی امسال درنقاط مختلف استان بسیار بوده که رسالت مسئولان برای خدمت رسانی را دوچندان کرده است.

طبرسی با بیان اینکه مسئولان باید دغدغه بیشتری برای رفع معیشت مردم داشته باشند، یادآور شد: جلوگیری رانت خواران و گرانی های افسار گسیخته دلالان باید گرفته شود.

امام جمعه ساری تاکید کرد:  حمایت از اقشار کم درآمد و ضعیف جامعه باید بیشتر باشد.

وی در ادامه با اشاره به کشتار بیرحمانه مردم مظلوم و آزاده در بحرین، اظهار داشت: متاسفانه مزدوران صعودی بویی از شرف و مردانگی را در خود ندیدند و با استکبار همنوا شدند.

طبرسی با تسلیت ایام شهادت پیامبر گرامی اسلام، امام حسن مجتبی(ع) و هشتمین امام شیعیان، خواستار درس آموزی مردم وفادارایران از ارزشهای ایثار و شهادت شد.

وی در پایان سالروز شهادت نواب صفوی را به نمازگزاران تسلیت گفت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما