مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران گفت: المان شهدای کارگری در پارک موزه دفاع مقدس مازندران طراحی و نصب می‌شود.

منصورعلی زارعی پیش از ظهر امروز در سومین جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری مازندران که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برگزار  شد، اظهار داشت: شهدا گنجینه گرانبهایی هستند که به فرموده رهبری هنوز این گنج به‌خوبی استخراج نشده است.

وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و جهاد رزمندگان، الگوی مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان شده است، گفت: موج بیداری اسلامی در جهان مدیون خون شهدای انقلاب اسلامی است.

این مسئول با بیان اینکه یادواره‌های شهدا باید به سمت تبیین و ماندگاری گفتمان شهدا سوق داده شود، افزود: برای اشاعه و تکریم فرهنگ شهادت، شهدای گمنام در برخی واحدهای بزرگ تولیدی استان خاک‌سپاری و المان شهدای کارگری نیز در پارک موزه دفاع مقدس مازندران طراحی و نصب می‌شود.

 سومین جلسه ستاد یادواره شهدای کارگری مازندران به همت دفتر امور فرهنگی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و با حضور تعدادی از مدیران استانی و شهری، تشکل‌های کارگری و کارفرما و بسیج کارگری برگزار شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما