سيد عباس حسيني ن‍‍ژاد صبح يكشنبه در نشست ستاد بر گزاری سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم كه در سال اجتماعات  فرمانداري شهرستان ساري برگزار شد اظهار داشت: ادارات مركز استان  از همه امکانات و ظرفیت های  شهری برای برگزاری هرچه با شکوه تر این مسابقات استفاده کنند. وي افزود:استفاده ازسازمان های مردم نهاد و کانون های قرآنی شهرستان ساري  در اجرای برنامه های مسابقات  لازم و ضروری است تا بتوان فضای مركز استان  را قرآنی کرد.

فرماندار شهرستان ساري با اشاره به اینکه رسانه های مکتوب و مجازی و صدا و سیما در تبلیغات و اطلاع رسانی این مسابقات رسالت خطیری بر عهده دارند، تصریح کرد: اصحاب رسانه بايد با اطلاع رسانی به آحاد جامعه نقش خود را به نحواحسن ایفا کنند.
حسيني نژاد با بيان اينكه پس از پيروزي انقلاب اسلامي نخستين رويداد  قرآني در مركز استان برگزار مي شود،گفت: همه ادارات شهرستان به ويژه نهادهاي قرآني،آموزش و پرورش و دستگاهاي فرهنگي مركز استان در برگزاري مسابقات اهتمام كنند.
وي بيان داشت: اميدواريم با هماهنگي همه جانبه  دستگاه ها و نهاد های فرهنگی و قرآنی شهرستان  امسال شاهد برگزاری مسابقه ای در خور شأن قرآن کریم و جمهوری اسلامی ایران و ایجاد فضای معنوی و قرآنی گسترده ای در سطح کشور باشیم.
 حسيني ن‍ژاد با اشاره به اين كه مازندران با برگزاري اين مسابقه در آستانه ي يك آزمون و حماسه ي بزرگ قرار دارد، گفت: بايد طوري برنامه ريزي شود تا اين رويداد بزرگ، موجبات انس بيشتر مردم با قرآن کریم را فراهم آورد.
وي  تصريح كرد:  بايد به نحوي برنامه ريزي شود تا از همه بركات برگزاري اين رويداد فرهنگي در تمامی جنبه هاي زندگي مردم بهره برد. 

سي وپنجمين دوره مسابقات قران كريم هشتم بهمن امسال در شهرستان ساري برگزار مي شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما