طرح جامع شهرساری در دست پیگیری است
شهردار ساری با اعلام اینکه شهر ساری از سال 1384تاکنون فاقد یک طرح جامع می باشد گفت :در حال ایجاد این طرح می باشیم
عبوری بااشاره به عدم وجود طرح تفصیلی در ساری افزود:یکی از اولویت های شهرداری اضافه کردن ناحیه میدان فرح آباد تادریای خزر به ساری است تا این شهر پیشرفت کند.
وی بیان داشت :در حال پیگیری پروژه شهربازی ساری نیز می باشیم واگرتا سال1392 سرمایه گذار مناسبی پیدانشد شهرداری ساری خود در تاسیس آن اقدام می نماید.
شهردار ساری با اشاره به اینکه برمبنای قانون جذب نیرو در این سازمان ممنوع اعلام شده است گفت:در صورت کمبود نیرو براساس قانون نسبت به جذب فرزندان کارمندان بازنشسته اقدام می شود.
وی افزود:ناظرین شهرداری ساری  بدلیل مشغله زیاد نمی توانند همیشه درمحل  پروژه ها حضورداشته باشند که سعی می کنیم نظارت بیشتری برعملکرد آنها داشته باشیم.
عبوری با اشاره به اقدامات شهرداری درمناطق مختلف ساری گفت:ما سعی داریم در تمامی مناطق به صورت عادلانه از منابع مالی استفاده نماییم.
وی با علام اینکه در حال تدوین بودجه سال آینده می باشیم گفت:از شورای شهر ساری تقاضادارم پیشنهادهای خود را در زمان مناسب به شهرداری ارایه دهد.
عبوری بیان داشت :با توجه به تحریم ایران در راه اندازی پله های برقی با مشکل مواجه هستیم که سعی داریم با حمایت بخش خصوصی نسبت به رفع آن اقدام نماییم .
شهردار ساری با اشاره به روز 15 اسفند که به نام درختکاری نام گذاری شده است گفت:در سال جاری انقلاب بزرگی در این روز رخ می دهد.
 
احداث کمربندی شمالی شهر ساری پیگیری شود
عضوشورای شهر ساری با اشاره به اینکه عدم وجود کمربندی شمالی سبب ترافیک سنگینی دراین ناحیه گردیده است گفت:شهردار ساری با همکاری دولت وسازمانهای دیگر چاره ای بیاندیشد.
رضایی با بیان اینکه قرار بود 4پله برقی از سوی بخش خصوصی درمناطق مختلف ساری ایجادشودافزود: ولی تنها یک پله برقی در جلوی مجتمع طوبی راه اندازی شده که آن هم قابل استفاده نیست.
وی افزود :پیاده روهای خیابان ملت ساری نیز بدلیل اشغال از سوی مغازه داران بسیار تنگ است که شهرداری باید نسبت به مناسب سازی آن اقدام نماید.
 
 
بودجه شهرداری ساری با 25درصد رشد همراه بوده است
عضو شورای شهر ساری با اعلام اینکه بودجه سال 1392 نسبت به سال جاری با 25درصد رشد همراه خواهد بود گفت:در طول جلساتی که با شهرداری وسازمان های تابع آن صورت گرفت بودجه با رشد مناسبی روبه افزایش است.
محمدی کیادهی با اشاره به اینکه بودجه سال جاری 3رقمی شده است افزود :ممکن است این رقم تا 200میلیارد هم برسد.
وی بیان داشت :متاسفانه مشکلات مالی ومعیشتی مردم ساری سبب شده است که آنان نتوانند به موقع نسبت به پرداخت قبوض آب ,برق ,تلفن و.. اقدام نمایند وشرکت های مختلف نیز بدون درنظر گرفتن شرایط مشترکان اقدام به قطع این امکانات می نمایند که از شورای شهر ساری می خواهم اقدام مناسب در جهت تعامل باادارات موردنظر برای رفع این معضل نماید.
محمدی کیادهی با بیان اینکه بحران پیری درجمعیت ساری روبه افزایش است افزود:نیاز است با همکاری شورای شهر وسازمان های مختلف شیوه های نوین تنظیم خانواده به مردم آموزش داده شود.
عضوشورای شهر ساری با اشاره به اینکه طرح جامع نظارت برعملکرد شهرداری در حقیقت به پیروی از طرح حمایت از شهردار ساری ارایه شده است گفت:از شهردار ساری می خواهم تا به صورت هفتگی گزارشی از عمکرد شهرداری ارایه دهد تا  شورا بتواندبرعملکرد آن نظارت داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه درانتخابات سال آینده شورای شهر ساری قرار است که سیزده نفر از سوی مردم برگزیده شوندافزود:نیاز است تامهارت ها وتواناییها این افراد مشخص شود تا میزان موفقیت آنان مورد ارزیابی قرار گیرد.
 
راه اندازی دبیرخانه جشنواره بهار نارنج در سازمان پارک های شهرداری ساری
عضو شورای شهرساری با اشاره به اینکه دبیرخانه جشنواره ملی عرق بهار نارنج در سازمان پارک های شهرداری ساری ایجاد شده است گفت:این جشنواره برای دومین بار در اردیبهشت سال 1392برگزار میشود .
دکتر باقری با علام اینکه اقدامات شهردار تا کنون مناسب بوده است وسبب رضایت مردم را فراهم نموده است گفت:نیاز است مناسب سازی خیابان ها ومعابر مورد توجه جدی شهرداری ساری قرارگیرد.
وی بیان داشت:مدرسه شهدای غزه دارای شرایط بدی است که شهرداری ساری می تواند با همکاری ادره آموزش وپرورش نسبت به ساماندهی آن اقدام نماید.
جذب فرزندان کارمندان باز نشسته شهرداری پیگیری شود
عضوشورای شهرساری با اشاره به اینکه کارمندان شهرداری ساری پس از باز نشستگی می توانند تجارب خودرادر اختیار فرزندان خود قرار دهندگفت:از شهردارساری می خواهم جذب فرزندان این افراد را در اولویت استخدام قرار دهد.
دکتر احمدی افزود:درهفته گذشته اعضای شورای شهر ساری به همراه شهردار بازدید ی ار پروژه های شهر به عمل آوردند که نشان می دهد عملکرد شهردار ساری رضایت بخش است.
وی بیان داشت : تغییرات در بازار شهید رجایی وباز گشایی 30متری معلم سبب خرسندی مردم آن نواحی رافراهم نموده است که از شهردار ساری تشکر می کنم .
عضو شورای شهر ساری افزود:از اداره فرهنگی شهرداری ساری به منظور  برگزاری کنگره ملی شعر سقا قدردانی می کنم ومی خواهم تا دبیر خانه این کنگره بزودی در شهرداری ساری راه اندازی شود تاشاهد شکوفایی این کنگره در سال های بعد باشیم.
 
 
سازمانهای زیر نظر شهرداری عملکرد بهتری از خود نشان دهند
عضو شورای شهر ساری با اعلام اینکه سازمانهای زیر نظر شهرداری در پیشبرد خدمات کند پیش می روند گفت: این سازمان هادر راستای حمایت ازشهردارباید سریعتر دررفع مشکلات شهر  گام بردارند .
آقامیری افزود:قرار شد به منظور رفع مشکل زباله در شهر ساری هفته ای یک بار جلساتی با  شهردار صورت گیردتا این معضل رفع گردد.
وی بیان داشت:دستورالعمل بودجه به شورای شهر ساری ابلاغ شده است وسیاست های شورا باید برمبنای آن تدوین شود.
عضو شورای شهر ساری با اشاره به اینکه حضور شهردارساری در منطقه 3کم رنگ می باشدگفت:نیاز است شهردار ساری به این مناطق نگاه ویژه ای داشته باشد.
 
مشخصات پروژه های شهرد اری در محل احداث نوشته شود
رییس شورای شهر ساری با اشاره به اینکه  شورای شهروظیفه  بررسی پروژه های شهرداری را برعهده داردگفت: نیاز است تا عنوان ,نام پیمانکار ,مبلغ قرارداد ومدت آن ذکر شود.
نقیبی افزود :شهرداری ساری دررفع مشکلات شهر اقدامات مناسبی انجام داده است ومنبع مالی را به صورت عادلانه توزیع کرده است.
 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما