مسئول کتابخانه عمومی ابن شهر آشوب گفت : در نه ماه نخست امسال6000 جلد کتاب به کتابخانه ابن شهرآشوب ساروی اهدا شده است . به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران ، معصومه باقری مسئول کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب ساروی با بیان این مطلب تصریح کرد : از سال گذشته تا نیمه دی ماه 1391 شش هزارجلد کتاب در حوزه های مختلف به کتابخانه عمومی ابن شهرآشوب اهداء شده که عمده منابع اهدایی شامل کتب تست و کمک درسی می باشد.

باقری گفت : منابع اهدایی توسط کتابداران مورد بررسی قرار گرفته و کتابهایی که مورد نیاز کتابخانه بوده لیست گرفته شده و جهت تائید به نهاد کتابخانه های عمومی ارسال شده است .
وی افزود : مابقی این کتابها به کتابخانه های عمومی ، کتابخانه های مشارکتی و مناطق محروم  ارسال شده است . 
مسئول کتابخانه عمومی ابن شهر آشوب خاطرنشان کرد : از این تعداد  2500 جلد کتاب توسط خیرین محترم به این کتابخانه اهداء شده است و 300 نسخه از این کتابها جزء منابع مرجع در حوزه علوم دینی و مذهبی است .
باقری با بیان اینکه كتاب نقش اساسي و كليدي در گسترش فرهنگ مطالعه و بالا بردن سواد اطلاعاتي مردم داراست اظهار داشت : با يكي از راه هاي جذب مشاركت هاي مردمي ، اهداء كتاب به كتابخانه هاي عمومي است و از خیرین محترم می خواهیم بیش از پیش ما را در ارتقاء شاخص های کتابخانه ای یاری کنند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما