محفل انسی با قرآن با حضور قاری مصری و گروه تواشیح در اماکن متبرکه ی، برگزاری دو محفل انسی با قرآن در سطح مدارس ابتدایی با حضور قاریان بین المللی زیر 16 سال  از جمله این برنامه هادر سطح شهرستان های استان می باشد. پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در مازندران تعداد یکصدو 50 برنامه و محفل قرآنی در سطح شهرستان های استان برگزار می شود.
به گزارش كميته روابط عمومي سي و پنجمين دوره مسابقات سراسري قرآن كريم، سرهنگ هاشمي، معاون فرهنگي سپاه كربلاي استان و مسؤول كميته محافل مسابقات سراسري قرآن كريم در مازندران طي گفت وگوی اختصاصی با سایت استانداری ، گفت: هشتم لغایت چهاردهم بهمن ماه سال جاری شاهد بزرگترین رویداد قرآنی بعد از 27 سال در مازندران هستيم که امیدواریم با ارائه برنا مه های متنوع بتوانیم رضایت خاطر مردم را فراهم کنیم.
وی بیان کرد: پنج برنامه کلی با توجه به تشکیل ستادی در سطح شهرستان های استان، به ریاست فرمانداران و با دبیری روسای اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ها همزمان با برگزاری مسابقات قرآني کشور در مازندران برگزار می شود.
معاون فرهنگي سپاه كربلا ادامه داد: محفل انسی با قرآن با حضور قاری مصری و گروه تواشیح در اماکن متبرکه یا مذهبی شاخص، برگزاری دو محفل انسی با قرآن در سطح مدارس ابتدایی با حضور قاریان بین المللی زیر 16 سال همراه با گروه تواشیع از جمله این برنا مه در سطح شهرستان های استان می باشد.
هاشمي همچنین، برگزاری یک محفل انسی با قرآنی در سطح ادارات، نهادها و سازمان ها، کرسی ملی تلاوت در سطح چهار مسجد شهرستان ها با حضور قاری بین المللی و گروه تواشیع و نیز برگزاری یک محفل قرآنی ویژه خواهران در کانون های قرآنی شهرستان ها را از دیگر برنا مه های قرآنی همزمان با سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآنی كشور در مازندران برشمرد.
سی و پنجمین دوره مسابقات سراسری قران کریم از هشتم لغایت چهاردهم بهمن ماه جاری در مرکز استان مازندران برگزار می شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما