رييس مركز مديريت راههاي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران گفت: دومين سايت نظارت تصویری در محور نور-نوشهر نصب گردید.
رييس مركز مديريت راههاي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران از نصب دومين سايت نظارت تصويري مركز مديريت راههاي اداره كل حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان در محور نور-نوشهرخبر داد. 
محمد پورتيموري از محور نور-چالوس به عنوان پرحادثه خیرترین محور استان نام برد و افزود:وقوع متوسط حادثه در این محور به  7    تصادف در هر ماه رسیده است. 
 وی در ادامه اظهار داشت: آمادگي هر چه بيشتر در برخورد با سوانح احتمالي در اين محور و مديريت آنها در كنار مجموعه اقدامات مهندسي به منظور ايمن‌سازي نقاط حادثه خيز، از مهمترين عوامل در كاهش هرچه بيشتر تلفات و خسارات ناشي از وقوع حوادث رانندگي در محور نور- نوشهر  مي‌باشد.
رييس مركز مديريت راههاي اداره كل حمل و نقل و پايانه هاي استان مازندران بیان داشت: مركز مديريت راههاي اداره كل حمل‌ونقل و پايانه‌هاي استان مازندران با توجه به رسالت خود در هوشمندسازي جاده‌ها كه از مهمترين نتايج آن، كاهش زمان واكنش به رخدادها و حوادث جاده‌اي نظير رسيدن نيروهاي امدادي، پليس، راهداري و ... مي‌باشد، تجهيز محور مذكور به سايت‌هاي نظارت تصويري را در دستور كار خود قرار داده است.
این مسئول ادامه داد: با بهره‌برداري از سايت نظارتي محور نور- نوشهر در منطقه رويان، تعداد سايت‌هاي نظارت تصويري هوشمند در اين محور به 2 عدد افزايش يافته و بخش عمده‌اي از نقاط حادثه‌خيز اين محور تحت پوشش نظارتي اين سايت‌ها قرار گرفته‌‌است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما