مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از پیشرفت 60 درصدی پروژه ایستگاه و خط انتقال  و شبکه توزیع آب به شهرک صنعتی نکا ، خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران ، عباسعلی وفایی نژاد گفت : اجرا و تکمیل زیرساخت در جذب سرمایه گذار مؤثر است و این شرکت با ارزیابی و کارشناسی نسبت به شناسایی کمبود آب در شهرک ، نسبت به رفع مشکل واحدهای تولیدی و صنعتی اقدام نموده است .
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت : پروژه خط انتقال و شبكه توزيع آب شهرک صنعتی نكا ، در چند فاز درحال انجام است که شامل اجرای خط انتقال ، ساخت ایستگاه و شبکه توزیع است .
وفایی نژاد افزود : خط انتقال و شبكه توزيع بطول 6700 متر و ساخت 3 مخزن با ظرفيتهاي 200 ، 500 و 1000 مترمکعبی ، موجب تکمیل پروژه آبرسانی به شهرک صنعتی نکا خواهد شد .
وی بیان داشت : شرکت شهرکهای صنعتی مازندران برای اجرای پروژه خط انتقال آب به شهرک صنعتی نکا ، مبلغ 5000 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی و داخلی شرکت هزینه خواهد نمود .
وفایی نژاد تصـریح کرد : شهـرک صنعتی نکا با دارا بودن 36 واحد صنعتی بهره بردار و حجم سرمایه گذاری مبلغ 807 میلیارد ریال ، در تولید و اشتغال نقش آفرینی می کند .
وي خاطـرنشان كرد : اجراي پروژه در تكميل زيرساختها ، امري ضـروري است و موجب جذب سرمايه گذار در شهركها و نواحي صنعتي استان مي شود و پروژه هاي زيرساختي ، بر اساس نياز هر يك از شهركها و نواحي صنعتي و اولويت بندي ، در دستور كار قرار مي گيرد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما